RÜYADA ÜZERLİK GÖRMEK

Rüyada üzerlik görmek, iyi tabir edilmeyen rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin kötü günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve güzel günlerinin sona ereceğine, karşısına aksi, hileli, fesat kişilerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine tabir edilir. Zarara, ziyana uğramaya, kısmetlerinden olmaya, maldan ve paradan yana kaybetmeye yorumlanır ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Üzerlik Görmenin Anlamları

Rüyada üzerlik tohumu görmek, gören kişinin başında dönüp dolaşacak belalı olaylara, tehlikelere, yaşayacağı zahmete, çileye ve hayal kırıklıklarına işaret eder. Rüya sahibinin belirsizliklere düşeceğine, sağlığından ve ağız tadından olacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına tabir edilir.

Rüyada üzerlik otu görmek, gören kişinin rakiplerine ve düşmanlarına karşı güç kaybedeceğine, büyük bir yenilgi yaşayacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine işaret eder. Fakirlik, hastalık, sorun ve mutsuzlukla geçecek bir dönemin yaklaştığına yorumlanır.

Rüyada üzerlik yakmak, gören kişinin yarınları için atacağı bazı adımlar sayesinde kendisi adına isabetli bir iş yapmış olacağına, bu sayede şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine tabir edilir ve hayırlara işaret eder.

Rüyada çekirdek görmek, tek şekilde tabir edilmez. Örneğin rüyada ay çekirdeği görmek boş vakit harcamaya yorumlanırken, meyvelerin çekirdekleri tek tek ve farklı şekillerde açıklanır. Hurma çekirdeği, iyi hale, incir çekirdeği bolluğa, üzüm çekirdeği de ticaretin artmasına işaret eder.

Rüyada tohum görmek, gören kişinin aile bireyleri arasında sevinç yaratacak, heyecan uyandıracak ve sabırsızlıkla geçecek bir süreç yaratacak hayırlı ve uğurlu bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hane içinde tatlı bir telaşa vesile olacak müjdeli bir haber olarak tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com