RÜYADA UZAYLI GÖRMEK

Rüyada uzaylı görmek, gören kişinin ruhunun derinliklerine ve öne çıkmamış olan düşüncelerine işaret eder. Rüya sahibi içinde büyük duygu seli yaşar, kafasında bin bir türlü düşünce döner fakat hiç kimse bunu dışarıdan fark edemez demektir. Rüyada uzaylı görmek, rüya sahibinin gizli kalmış taraflarına işaret eder. Bir diğer tabire göre, rüyasında uzaylı gören kişi hepsi bir birine benzeyen günler yaşamaktan ve her gün aynı kişileri görüp aynı işi yapmaktan çok sıkılmış, büyük bir değişiklik ihtiyacı hissediyordur şeklinde tabir edilir. Yılların birikimi nedeni ile küçük bir değişiklik dahi kendisine ilaç gibi gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Uzaylı Görmenin Anlamları

Rüyada uzay gemisi görmek, rüya sahibinin hayal dünyası ile tabir edilir. Rüyasında uzaylı gemisi gören kişinin düşlerinin normal üstü olduğu, bu nedenle de gerçeklik değeri olmadığı yorumu yapılır. Rüyasında uzaylı gemisi gören kişi kendisini düş dünyasına çok fazla kaptırmış demektir.

Rüyada uzaylı saldırısı görmek, gören kişi bazı korkuları ile yüzleşmelidir şeklinde yorum yapılır. Çünkü bu nitelikteki bir rüyanın anlamı rüya sahibinin kabullenmediği gerçekler olduğudur.

Rüyada uçan daire görmek, gören kişinin her konuda çok yetenekli biri olduğuna işaret eder. Uçan daire rüya sahibinin üstün yetenekleri olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada uzaya gitmek, hidayete ermek şeklinde tabir edilir. Rüyasında uzaya gittiğini gören kişi Allah katında mertebe atlayacağı ve makbul kullardan olacağı bir iş yapacaktır demektir. Bu sayede kendisi de vicdani bir huzur bulacak ve kafasını yastığa rahat koyacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada uzaylı aracı görmek, rüya sahibinin derin ve engin bir iç dünyası olduğuna işaret eder. Rüyada uzaylı aracı görmek aynı zamanda uzun yol anlamına gelir, rüya sahibinin gideceği bir yer için çok uzun bir yol kat etmek zorunda kalacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com