RÜYADA UZAY GÖRMEK

Rüyada uzay görmek, gören kişinin eksik olduğu konularda kendini yetiştirme çabasına işaret ederken diğer yandan da kişinin hatalarının farkına varıp, bunlardan feyz alacağına ve tekrarına düşmemek için, kulağına küpe yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin gençliğin verdiği duygularla hareket etme alışkanlığından, çocuksu heveslerinden, cahillik zamanlarından uzaklaşmaya başlayıp, daha oturaklı, aklı başında, efendi, kültürlü ve asil olacağına işaret eder. Rüyada uzay görmek, yeni bilgiler edinme isteğine tabir edilir.

Rüyada Uzay Görmenin Anlamları

Rüyada uzay mekiği görmek, gören kişinin alim olma hevesine işaret eder. Rüya sahibinin en büyük hayali ileride bir alim ya da din adamı olmak, insanlara ve insanlığa hizmet edip, onlar için faydalı işler yapmaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada uzay gemisi görmek, rüya sahibinin işinde uzmanlaşmak ve gereken saygınlığı kazanmak için uzmanlık ya da doktora eğitimi alacağına ve bu sayede daha ehil bir kişi olmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada uzay gemisine binmek, rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin isteklerine kavuşması için elinden geleni yapacağına ve kendisini aşan kısımları da Allah’a bırakacağına ve sonunda muradına ereceğine tabir edilir.

Rüyada uzaya gittiğini görmek, gören kişi, işinde bir adım öne geçecek, bu sayede rütbesi yükselecek demektir. Rüya sahibinin meslek hayatında çok önemli başarılara imza atacak olmasına ve bu sayede de herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada uzaylı görmek, rüya sahibinin kendisinden daha tecrübeli, daha yetenekli, daha bilgili ve daha kültürlü bir kişiden akıl danışacağına ya da iş öğreneceğine tabir edilir. Kişi, ileride çok işine yarayacak ve kendinden sonraki nesillere de aktaracağı çok önemli bilgilere sahip olacak şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com