RÜYADA UZAY GEMİSİ GÖRMEK

Rüyada uzay gemisi görmek, gören kişinin hayalperestlikten vazgeçmediği ve gerçekçi olmayan hayallerinin peşine düştüğü için zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplum nazarında dikkate alınmayan, çevresinde alay konusu olan davranışlarda bulunulduğuna ve bu nedenle ailesinin de zor duruma düştüğüne işaret eder. Rüyasında uzay gemisi gören kişiler aşırı meraklı tavırları ile sevdiklerini bunaltan ve giderek yalnızlaşan insanlardır demektir. Bazı yorumcular uzay gemisi gören kişinin yapacağı çok farklı işlerle ün sahibi olacağına ve zenginleşeceğine tabir ederler.

Rüyada Uzay Gemisi Görmenin Anlamları

Rüyada uzaya gittiğini görmek, rüya sahibinin yaşadığı olayların neden sonuç ilişkilerini doğru çözümleyemediği için başına gelen sıkıntıları bir türlü çözemediğine, işlerini istediği hale getiremediğine yorumlanır. Uzaya gittiğini gören kişiler gerçekçi adımlar atmak yerine hayalperest ve çocukça davranırlar demektir. Aşırı alıngan, eleştiriye açık olmayan karakteri nedeni ile rüya sahibinin çevresindeki kişilerle ilişkisinin de bozulacağına yorumlanır. Uzaya gittiğini görenin malları ve parası bereketli olmaz, elindeki avucundaki her şeyi boş hayaller uğruna kaybeder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada uzay boşluğu görmek, inançların ve değerlerin bir bir yıkılacağına, kişinin depresif bir ruh haline gireceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına işaret eder. Uzay boşluğu görmek, uzun sürecek stabil bir hayata da tabir edildiği gibi, iş verimliliğinin azalacağına, kişinin maddi gelirinin azalacağına, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına işarettir. Uzay boşluğu görmek aynı zamanda boşa yapılan yatırımlar nedeni ile çok ciddi para ve mal kayıpları yaşanacağına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com