RÜYADA UZANMAK

Rüyada uzanmak, gören kişinin rahatlık ve kolaylık içinde geçecek bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder. Rüya sahibi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için heyecanla ve sabırsızlıkla beklediği fırsatı elde edecek ve bu sayede dünyanın en mutlu insanı olacak demektir. Bu rüya bazen de rahat hareketleri ve konuşmaları ile toplumda hoş karşılanmayan birine yorulurken bir yandan da eksik ya da kusurlu bir iş yapmaya ve ayıplanmaya tabir edilir. Rüyada uzandığını görmek, rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına, gerek meslek gerekse özel hayatta başarılı ve mutlu olmaya, amaçları gerçekleştirmeye işaret eder. Rüya sahibinin kolaylıklarla geçecek bir yaşamı olacağına ve çektiği sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada Uzanmanın Anlamları

Rüyada yere uzanmak, gören kişinin işlerin hafifleyeceğine, hayatın kolaylaşacağına, sağlığın ve huzurun yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibi yüzünü güldürecek ve Allah’a şükretmesini sağlayacak bazı hayırlı ve güzel olaylar yaşayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada yatağa uzanmak, iki şekilde yorumlanır. Yeni ve temiz bir yatağa uzanmak rüyayı gören kişinin sahip olduklarının kendisi için kafi olduğuna ve mutlu olmasına yettiğine işaret eder. Fakat eski ya da kötü bir yatakta uzanmak rüya sahibinin huzursuz ve mutsuz olduğuna, can ve boğaz derdine düştüğüne yorumlanır.

Rüyada yatmak, hem maddi hem de manevi anlamda güç sahibi olmaya, zorlukların üstesinden gelme kudretini kendinde hissetmeye ve özgüvenini geri kazanacak başarılar ve zaferler elde etmeye işaret eder.

Rüyada sırt üstü yatmak, gören kişinin elinin bollaşacağına, işlerine bereketin geleceğine, yaşadığı şanssızlığın ve kısmetsizliğin ortadan kalkacağına ve hayatının bundan sonra istediği gibi ilerleyeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com