RÜYADA UYUYAN AYI GÖRMEK

Rüyada un helvası görmek, gören kişi için hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibine güzel gelişmelerin yakınlaştığına da işaret eder. Evli bayanlar için yakın zamanda hamile olduklarını öğrenmelerine ve bekar kişiler için de çok hayırlı bir kısmetin yakında kapıyı çalacağına tabir edilir. Duaların ve isteklerin kabul olacağı güzel bir dönemi haber veren bu rüya, dini itikadının sağlamlığı ile kişinin toplayacağı takdire de yorumlanır. Hem ailesinin, hem de tanıdığı insanların gönlünü kazanan rüya sahibinin her zaman elindekiler için şükrederek yaşadığına ve daha yükseklerde gözü olmadığı için hem ahlaken örnek olduğuna, hem de alçak gönüllü hareketleri ile alkış toplayan biri olacağına da işaret eder. Genç kişilerin eğitim hayatları boyunca ilim ve irfan yolundan ayrılmayacaklarına ve her ne kadar işlerinde başarılı olsalar da, bireysel olarak parmakla gösterilecek kadar güzel ahlaklı kimseler olmak için uğraşacaklarına işaret eder.

Rüyada Uyuyan Ayı Görmenin Anlamları

Rüyada uyuyan ayıyı uyandırmak, genellikle hayırlı değildir ve gören kişinin yapacağı bir yanlışa, hatalı bir davranışa ve bunun sonucunda yeni düşmanlar edineceğine işaret eder. Rüya sahibine herhangi bir husumeti olmayan ama çok samimiyeti de bulunmayan biriyle ağız dalaşına girmek, küçük düşürücü sözler sarf etmek yüzünden problem yaşamaya tabir edilir. Uzun süre rüya sahibini rahatsız edecek, etrafında dolaşacak, sürekli arkasından konuşacak birinin varlığına da yorumlanmaktadır.

Rüyada uyuyan ayıyı öldürmek, gören kişinin bir akrabasının vefatına ya da yaşayacağı çok ani bir kayba işaret eder. Rüya sahibini hem üzecek, hem de kısa süreli şoka uğratacak kötü bir haber olarak da yorumlanabilir. İş hayatı çalkantılı olan kimselerin rakiplerinden kurtulacaklarına ve bulundukları ortamda sivrileceklerine işaret eden rüya, başarı ibresinin kişiden yana değişmeye başlayacağını ifade eder. Güç kazanmak, başkalarına gerekenden fazla değer vermemek ve uyanık olmak şeklinde de yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com