RÜYADA UYUMAK

Rüyada uyumak, dinlenmeye işaret eder. Rüya gören kişinin kendisine huzur verecek bir ortamda ayaklarını uzatarak dinlenmesi şeklinde tabir edilir. Fakat eğer rüya sahibi kendisini kasvetli, izbe ve rahatsız bir yerde uyurken görürse, gerçekten de huzursuz olmasına neden olacak, keyfini kaçıracak ve üzülmesine neden olacak bir şeyler yaşayacak diye yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada uyumak hastalar, borçlular ve darda olanlar için hayır görmeye ve şefaat bulmaya işarettir. Huzuru ve rahatı yerinde olan kişiler için şartların kötüleşmesine yorulur. Rüyada uyuduğunu görmek bir yandan da rüya sahibinin üzerine çökecek rehavete ve bu nedenle de elini kolunu kaldırmaya dahi üşeneceği duruma gelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Uyumanın Anlamları

Rüyada uyanmak, gören kişinin üçüncü gözünün açılacağı, bilinç kazanıp hayatını ona göre planlayacağı, yeniden hayat bulmak ve tazelenmek için yeni adımlar atacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada uyumak ve uyanmamak, rüya sahibinin depresyona girmesine neden olacak bazı şeyler yaşayacağına işaret eder. Bazen de miskinliğe yorulur.

Rüyada uyuyan birini görmek, hayırlara delalet etmez. Yaşanacak olan darlığa, parasızlığa, işsizliğe ve geçim derdine düşmeye delalet eder.

Rüyada uyuyan bebek görmek, çocuk sahibi olmak isteyen birinin bu isteğine kavuşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda korkuları yenip daha iyi ve sağlam adımlar atılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com