RÜYADA ÜVEZ GÖRMEK

Rüyada üvez görmek, kısmet almak anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin gerek özel hayatından yana, gerekse ticaret hayatından yana hayırlı kısmetlerle karşı karşıya kalacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına ve aradığı mutluluğu, hedeflediği başarıyı da yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibinin maldan ve paradan yana şansı açılacağı gibi, eşi ile arasının kusursuz olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada üvez görmek, evlat sahibi olmaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Üvez Görmenin Anlamları

Rüyada üvez sineği görmek, gören kişinin ticarette önünü kesmeye çalışan, başarılarına ve kazancına göz diken fakat kendisine hiçbir şekilde zarar veremeyecek, ondan güçsüz rakipleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse kalkınmasına engel olmak isteyen kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada üvez bitkisi yemek, gören kişinin evindeki ve sofrasındaki nimetin artacağına, çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kuşburnu görmek, bu rüya hem olumlu, iyi, güzel, hayırlı hem de olumsuz ve kötü şekilde yorumlanır. Bazen şifa, çare, çözüm olarak kabul edilirken bazen de tam tersi şekilde rüyayı gören kişinin yaşayacağı ve karşılaşacağı sorunlar karşısında biçare duruma düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına ve mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızılcık görmek, rüya sahibinin rızkının ve kazancının yetersiz olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eline geçen gelirin iyi şartlarda yaşamasına, rahat etmesine, ihtiyaçlarını ve eksiklerini karşılamasına yetmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada kiraz görmek, gören kişinin sevinçli ve müjdeli haberler alacağına, hoş olaylar yaşayacağına, ağzı tadına kavuşacağına, şen kahkahalar atacağına, keyif içinde olacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibi şanslı bir dönem geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com