RÜYADA ÜVEY BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada üvey birini görmek, genel olarak kişinin aldanacağına, yalan dolanla karşılaşacağına, düşmanlarından zarar göreceğine veya sevdiği insanlar tarafından eziyet çekeceğine işaret eder. Rüyasında üvey birini gören kişilerin çevrelerindeki insanlar ikiyüzlü, çıkarlarına göre davranan ve illegal işlerle uğraşan kimseler olduğundan rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine de tabir edilir. İyi niyetle kalkışılan bir işte başkasının yapacağı hatalar yüzünden arada kalmaya, tanıdık birine kefil olmak suretiyle başına dert açmaya ve kişinin bir anda yüklü miktar borcu ödemek zorunda kalacağına işaret eder. Maddi anlamda dolandırılmak anlamına gelen rüya, aynı zamanda duygusal şantaja maruz kalmak, ayrılık yaşanan biriyle kavgalı bir durum içinde kalmak, yasal konularda aleyhte kararlar almak demektir. Boşanan kişiler için eski eşleriyle ilgili sıkıntıların uzunca bir süre daha devam edeceğine, kişinin çocuk hasreti çekeceğine ve gözyaşı dökeceğine de tabir edilir.

Rüyada Üvey Görmenin Anlamları

Rüyada üvey anne görmek, aileyi ilgilendiren bir konuda gelecek olan kötü bir habere yorumlandığı gibi, kişinin arasının pek de iyi olmadığı birinin vefat haberine de yorumlanır. Rüyasında üvey anne gören kişiler en yakınları tarafından ihanete uğrarlar ve kederli bir ruh haline girerler demektir. Psikolojik açıdan güç kaybı yaşanacağına, kişinin günlük işlerine dahi adapte olmakta zorluk çekeceğine ve uzun süren bir hastalık nedeniyle halsizlik yaşamak anlamına gelir.

Rüyada üvey baba görmek, çalışma hayatında aksilikler yaşanacağına, beklenmedik kişilerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine işaret eder. Güven kaybına neden olacak durumlara yorumlanan bu rüya, çok sevilen veya güvenilen birinin yapacağı yanlış hareketler yüzünden büyük bir hayal kırıklığı oluşacağına, kişinin bu kimseyi uzun yıllar affetmeyeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com