RÜYADA ÜTÜ GÖRMEK

Rüyada ütü görmenin anlamı, rüya sahibinin tüm dertlerine çare bulacak bir işe gireceğine ve bu işte muvaffak olarak, rahata kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde eşini ve çocuklarını çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracak demektir. Bunum yanında rüyada görülen ütü, büyük bir şahıstan nasihat almaya ve bu nasihat sayesinde doğru yolun bulunacağına işaretidir. Rüyada ütü görmek, uygun bir biçimde yapılan küçük bir baskıyla zor sorunların üstesinden gelmek olarak yorumlanır.

Rüyada Ütü Görmenin Anlamları

Rüyada ütü almak, rüya sahibinin kendine olan inancını ve güvenini boşa çıkmayacağı anlamına gelir.   Kabiliyetlerinin farkında olduğuna ve sonunda bu kabiliyetleri sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına tabir edilir.

Rüyada ütü yapmak, istenilen hayatı sürmeye tabir edilir. Rüya sahibi ticaret hayatındaki iyileşme sayesinde zevki sefa içinde yaşayacak, kahkahalı günler görecek, hem hareketli hem de eğlenceli bir hayat geçirecektir. Rüyada ütü yaptığını gören kişinin hem iş hayatındaki hem de aşk hayatındaki tüm tatsızlıklar ortadan kalkacak, her şey istediği gibi olacak, işler istediği yönde düzelecektir. Rüyada ütü yapmak, rüya sahibinin hayatından bozulan her ne varsa bunların düzelmesine ve olumlu yönde gelişme göstermesine delalet eder.

Rüyasında ütü yaparken yaktığını görmek, kişinin uzun süre peşini aksilikler bırakmayacağı anlamına gelir. İyi giden işlerin tersine dönmesine, bu nedenle rüya sahibinin tatsız geçen günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada gömlek ütülemek,Rüyasında gömlek ütülediğini gören kişi kendine yük olan ve sıkıntı veren her türlü meseleden kurtulacak demektir. Rüya sahibi, kendisi için uğursuzluk getiren ve musibet yaşamasına neden olan kişileri de hayatından çıkararak, isabetli bir karar vermiş olacaktır.

Rüyada pantolon ütülemek,üya sahibinin kazancının artmasına işaret eder. İşlerin açılmasına vesile olacak bir olay olacağına ve bu durumun geçici değil baki kalacağına tabir edilir. Rüyada görülen pantolon rüya sahibinin cüzdanını, ütü de cüzdanındaki yani kazancındaki artışı simgeler.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com