RÜYADA UTANMAK

Rüyada utanmak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı oluşuna, dinine bağlılığına, Allah korkusu taşıdığı için arsızlık, yolsuzluk ya da hırsızlık yapmadığına ve bunları aklından bile geçirmediğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi, utanma duygusu taşıdığı için toplumda oturmasına, kalkmasına, giyinmesine ve konuşmasına çok dikkat ediyor ve insanların gözünde kötü konuma düşmemek için ölçülü davranıyor demektir. Rüyada utanmak, bazen muhafazakar bir kişinin varlığı ile yorumlanırken bazen de sürpriz bir gelişme yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Utanmanın Anlamları

Rüyada bir şeyden utanmak, rüya sahibinin olgun, aklı başında, konuştukları dinlenen ve yaptığı her işte takdir gören biri olduğuna işaret eder. Kişinin yaşı ilerledikçe Allah’ına daha fazla yakınlaşacak, kendini dinine daha fazla kaptıracak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada utanan birini görmek, bu rüya gören kişinin kendisinin yaşayacak olduğu bir güzelliğe işaret eder. Rüya sahibinin hayatında kendisine büyük mutluluk ve huzur verecek bir gelişme yaşanabilir ya da kişi çok güzel bir haber alarak ferahlığa kavuşabilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada mahcup olmak, gören kişinin, zayıf ve eksik yanlarının olduğuna ve kendisinin de bunun farkında olduğu için bu durumdan rahatsız olduğuna işaret eder. Bu rüya, gören kişinin kendisini çok yalnız ve çok çaresiz hissediyor olmasına da tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com