RÜYADA USTURA GÖRMEK

Rüyada ustura görmek, gören kişinin düşmanlık yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibinin anlaşmazlığa düştüğü, hiçbir şekilde bir orta yol bulamadığı ve kesin bir kararla yollarını ayırdığı bir kişi ile aradaki çekişmeyi devam ettireceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına ve intikam yoluna gideceklerine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, uğradığı haksızlığı unutmayacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına işaret eder bir diğer yandan da erkek bebek olarak yorumlanır.

Rüyada Ustura Görmenin Anlamları

Rüyada kendini ustura ile tıraş ettiğini görmek, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağı, emekle ve sabırla üzerinde çalıştığı projelerinin tutmayacağı ve bu durum nedeni ile kendisine olan özgüvenini yitireceğine işaret eder.

Rüyada ustura ile tıraş edilmek, gören kişinin, karşısına çıkacak olan aksiliklere ve engellere işaret ederken aynı zamanda başarmayı çok istediği konularda başarısız olacağına da yorumlanır.

Rüyada ustura kullanmak, rüya sahibinin kendisine güven duymayan ve başarısız olması için elinden geleni yapan art niyetli kişilerin kötü amaçlarına ulaşmalarına ve mutlu olmalarına izin vermeyeceği, onları utandıracağı ile tabir edilir.

Rüyada tıraş bıçağı görmek, hayırlara yorumlanır. Rüya sahibinin beklediği güzel ve hayırlı haberi alacağına, istediği yola çıkacağına ya da hayallerini gerçekleştirmek için önemli bir fırsat elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada tıraş makinesi görmek, gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağı, yakınlarının ve ailesinin kendine pek çok konuda muhalefet edeceği, bu durumun kendisini zor durumda bırakacağı şeklinde tabir edilir. Kişi, karmaşık durumların içine düşecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com