RÜYADA ÜST GEÇİT GÖRMEK

Rüyada üst geçit görmek, gören kişinin karşısına çıkacak bir fırsatla tüm sorunlarını en kestirme yoldan halledeceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işaret eder. Üst geçit görmek bazen de kişi için olumsuz olan bir olayın daha sonra başka bir fırsata kapı açacağını ve kişinin sabırlı olması gerektiğine de alamet eder. Rüya sahibinin hayata karşı hala büyük umutlar beslediğinin ve hedeflerine ulaşmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağının da işaret eden rüya aynı zamanda iş konusunda yenilik yapmak isteğinin de habercisidir. Hayırlı yorumlanan bu rüya şanslı bir dönem içinde olunduğuna ve kişinin tüm fırsatları çok iyi değerlendirmesi gerektiğine dair uyarıda bulunur.

Rüyada Üst Geçit Görmenin Anlamları

Rüyada üst geçitten geçmek, zor bir görevin üstesinden başarıyla gelmek, amirlerinden veya yöneticilerinden başarılarından dolayı takdir almak ve terfi etmek, aile çevresinde sözüne saygı duyulan ve herkesin sevdiği bir insan olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin yılmadan hedeflerinin peşinde koştuğuna ve sonunda istediği başarıya ulaşıp, herkesi kendisine hayran bıraktığına da yorumlanır. Özel hayatta ise çatışmaların, gerginliklerin geride bırakılıp eşler arasında yeniden huzur dolu zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada üst geçitten atlamak, resmi bir göreve atanma haberi alınacağını ancak kişinin gönülsüz olmasından dolayı işyeriyle arasında istenmeyen olayların ve sorunların yaşanacağını bildirir. Karşısına çıkan kısmetleri geri çevirmek ve daha sonra pişman olup aynı kısmetleri elde etmek için boşa çaba göstermek anlamına da gelir. Bekarlar için evlilik kararlarından vazgeçip bambaşka bir hayata yöneleceklerini ancak maceralarla dolu bu hayatın pek de mutluluk getirmeyecek olduğuna işaret eder.

Rüyada üst geçitten düşmek, aile hakkında sevindirici haberler alınacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şöhret bulunacağı bir işe işaret eder. Olumsuz olarak yapılacak bir iş neticesinde çaresiz kalınacağına ve perişan olunacağına, cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise çok üzüntü ve sıkıntı yaşanacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com