RÜYADA ÜRPERMEK

Rüyada ürpermek, rüya sahibinin duyarlı, anlayışlı, iyiliksever, yüce gönüllü, eli bol, mert ve yiğit bir insan olduğuna ve kendisini başkaları için fedakarlık yapmaya adadığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin duyarlılığının artacağı bir dönemin geleceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine tabir edilir.

Rüyada Ürpermenin Anlamları

Rüyada içi ürpermek, gören kişinin manevi olarak duygularını harekete geçirecek, aklına takılacak, yüreğini sızlatacak acı bir duruma müdahale etmeyi üzerine vazife sayacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada tüyleri ürpermek, gören kişinin yakın bir zamanda malından ve parasından harcayarak hayır işi yapacağına, insan sevindireceğine, dua alacağına ve deyim yerindeyse kafasını yastığa rahat koyacağına tabir edilir. Rüya sahibinin iyi niyetlerle bir yola çıkacağına ve kendisini Allah katında yükseltecek ve ona yakınlaştıracak bir amel işleyeceğine yorumlanır.

Rüyada irkilmek, rüya sahibinin tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza gireceğine ve çok zor bir durumda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sanki her şey bitmiş gibi hissedeceği ve umutlarını yitireceği musibetli bir durumla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada titremek, gören kişinin yaşamını olumsuz yönde etkileyecek bir takım olayların meydana geleceğine tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin kötü halden iyi hale geçeceğine ve zor durumdan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada iç çekmek, gören kişinin hazırlıksız olarak tatsız bir durumun içine düşeceğine, nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine sonra da sakin ve sağduyulu davranarak bu zor durumu atlatmayı bileceğine işaret eder ve kurtuluş yolunu bulmaya tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com