RÜYADA URGAN GÖRMEK

Rüyada urgan görmek, hem iyi hem de kötü şekillerde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin toplum içinde çok önemli ve sağlam bir yeri olacağına, yaptığı işte başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine işaret eder. Kişinin hem maddi imkanlarının çok hem de kariyerinin yüksek olacağına ve inancını da yaşamayı ihmal etmeyeceğine delalet eder. Bu rüya bazen de ne yazık ki bazı tatsız olayların yaşanacağına ve bu olayların mutsuzluğa neden olacağına işaret eder.

Rüyada Urgan Görmenin Anlamları

Rüyada urgan bağlamak, gören kişinin hak yolunda ilerleyeceğine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de mal, nimet ve ziynete işaret etmektedir. Olumsuz olarak şiddet ve meşakkata delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin çevresindeki insanların iyiliğini istismar ettiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada urgan çözmek, rüya sahibinin büyük bir şahsiyetin yardımıyla rahatlığa kavuşacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kuvvet ve beceriye işarettir. Olumsuz olarak yaşanılan semtte bulunan saygın bir kimsenin öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin eşinden boşanacağına, ancak daha sonra pişman olunacağına işaret eder.

Rüyada urgan çekmek, gören kişinin oldukça tehlikeli ve riskli bir işle karşılaşacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir haber alınacağına işarettir. Olumsuz olarak rüya sahibinin evliliğinin kötüye gideceğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bir hile veya baskıya maruz kalınacağına tabir olunur.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com