RÜYADA ÜNLÜ OLMAK

Rüyada ünlü olmak iyi, umutlandırıcı haberler alacağınıza, mutlu olacağınıza, borçluysanız borçlarınızdan kurtulacağınıza, davalıysanız davayı kazanacağınıza, bekârsanız evleneceğinize işaret eder. Rüyada ünlü olan kişi heyecanlı ve yeni olaylarla karşılaşabilir, hepsini büyük başarıyla atlatabilir. Karşınıza çıkacak şeylere çok şaşırabilir, çok heyecanlanabilir ya da çok umutlanabilirsiniz

Rüyada Ünlü Olmanın Anlamları

Rüyada ünlü bir futbolcu olmak, gören kişinin gözünün çok yükseklerde olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı erkek birinin görmesi, onun futbola olan düşkünlüğüne, hayranı olduğu bir futbolcuya çok özendiğine, hayran olduğuna ve onun gibi başarılı bir futbolcu olmak istediğine yorulabilir. Bu rüyayı gören kişi bir bayansa eğer o halde onun başarıya, makama ve prestije önem verdiğine işarettir.

Rüyada ünlü birini görmek, başarıya yorumlanır. Gerek iş yerinde gerek evde rüya sahibinin kendisinden emin olarak atacağı adımlarla başarıya ulaşacağına, çevresi geniş ve güçlü kişi ya da kişilerden yardım alacağına işaret eder. Rüyada bir arkadaşın, dostun ya da eşin ünlü olması, bu kişiyi kaybetmekten korkulduğuna, ona çok değer verildiğine ve bir süre ona karşı olan davranışlara dikkat edilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada çok sevdiğiniz, hayran olduğunuz bir ünlüyü görmek hayra yorumlanmaz, gören kişinin kendin2 çeki düzen verip, sosyal hayatına dönmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada ünlü biriyle konuşmak, rüya sahibine zengin ve güçlü kişiler tarafından gelecek yardımlara işaret eder. Bu yardımlar maddi ya da manevi şekilde olabilir. Aynı zamanda aile hayatınızda söz sahibi olunacağına, rüya sahibinden büyükler dahi olsa onun fikirlerinize ihtiyaç duyulacağına işaret eder.

Rüyada ünlü biriyle komşu olmak, rüyayı gören kişinin yeni bir eve taşınmak istediğine yorulur. Daha iyi şartlarda yaşayacağı bir siteye ya da daha elit bir semte taşınmayı planladığına ve hayatında bir değişiklik yapmayı düşündüğüne bunun kendisine iyi geleceğini hissettiğine delalet eder. Kişi, bu günlerde amacı yönünde hareket edecek, bunun telaşı ve heyecanı içinde olacak demektir.

Rüyada ünlü biriyle sahneye çıkmak, galibiyet elde etmeye, insanlardan ilerde olmaya, üstün gelmeye, başarısı, çalışmaları ve hırsı sayesinde insanların hayranını kazanmaya ve daima onların dilinde olmaya işaret eder. Toplumdan bir adım daha önde olmaya, onlara ayna tutmaya ve ışık olmaya alamettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com