RÜYADA ÜNİVERSİTE GÖRMEK

Rüyada üniversite görmenin anlamı, pek yakında eline bir mal veya para geçeceğine işaret eder. Bir üniversitede ders verdiğini yada konferansta bulunduğunu veya kendisinin bir konferans verdiğini görmek bütün sıkıntılarının son bulacağına yakında müjdeli bir haber alacağına işarettir. Rüya sahibinin sorunlara akıllı ve mantıklı yaklaşımlarda bulunarak, sakin şekilde, kimseye duyurmadan, ortalığı velveleye verip, insanları vesveseye düşürmeden halletmesine işaret eder. Rüya sahibi aile içinde bir sorun yaşarsa bunu komşularına ve akrabalarına duyurmadan hane içinde halledebilmenin yolunu bulmaya çalışacak ve akıllılık ederek kimsenin ağzına laf vermeyecek, eğer iş yerinde bir sorun yaşarsa da bunu rakiplerine ya da koltuğunda gözü olanlara belli etmeden çözmeye çalışarak kimselerin eline koz vermeyecek diye tabir edilir. Tüm sıkıntıların ve sorunların yakında ortadan kalkacağına işaret eder. Aynı zamanda nasihat dinlemek ya da büyüklere bir konu hakkında görüş sormak ve onların tecrübelerini kullanmak için akıl istemek olarak ifade edilir.

Rüyada üniversite sınavına girmek, rüya sahibinin geleceğinin parlak olduğu anlamına gelir. Sistemli çalışan ve başarıları ile herkes tarafından takdir toplayan kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibi ileride herkes tarafından tanınacak kadar başarılı olacaktır demektir.

Rüyada üniversite sınavını kazanamamak, uzun uğraşlardan sonra hayal edilen hayata kavuşmaya, iyi huya sahip olmaya, aile içinde huzura, mutluluğa, güzel kazanca, kötü alışkanlıklardan kaçınmaya, sevdiğinizi bir insan ile birlikte bir iş yapacağınıza işaret eder.

Rüyada üniversite sınavını kazandığını görmek, tasasız bir ömüre, helal olan mal için çabalamaya, günah işlemeyen insana, sahip olmak isteyip ama olamadığınız emellere ulaşmanıza yorulur. Dertli günlerin sona erdiğine, yakında tanışılacak iyi bir insana yorumlanır. Hayırlı insan olmaya, saygıdeğer insan olmaya, ansız gelen güzel habere delalet eder. Çaresizlikten kurtulmaya, zorlukları aşmaya, güzel ahiret hayatına olarak yorumlanır. Takıldığınız konularda çözüme ulaşacağınıza, sıkıntıya sokacak davranışlardan uzaklaşmaya, hatayı düzeltmeye işaret eder.

Rüyada üniversitede ders dinlemek, hatayı kabullenmeye, sevdikleriniz ile kesintisiz bir birlikteliğe, dost ile birlikte para kazanmaya şeklinde tabir edilir. Zulüm edenin kaybedeceğine, sevap işleyen insana, dertlere çare bulmaya, eşten gelecek olan hayırlı habere yorulur. Hatadan dönmeye, hayırlı insan olmaya, terbiye sahibi olmaya olarak tabir edilir. Aile saadetine, adaletsizliği kabullenmemeye, sayılan insan olmaya olarak yorumlarsak yanlış olmaz. İnanılan dine olan inancın daha çok artmasına olarak anlatılabilir. Tekin bir insan olmaya, haram kazanılan maldan uzak durmaya, hatayı düzeltmeye işaret eder. Rahata ermeye, huzurlu yaşantıya, israf edilen malın tekrar kazanılacağına, güç kazanmaya, Allah inancı ile yaşama olarak betimlenir. Kötü alışkanlıklardan uzak durmaya, hayatı kavramaya, yakın birine kefil olmaya, hayatınızda başarılı olmak için iyi adımlar atacağınıza işarettir.

Rüyada yeniden üniversiteye başlamak, sağlıktan yana sıkıntı çekmemeye, yol hazırlığına, dünya hayatında geçim sıkıntısı yaşamamaya, zor hayattan kurtulmaya şeklinde tabir edilir. Yeniden üniversiteye başlamak için ek olarak, dertlere derman bulmaya, saygıdeğer insan olmaya, güzel ahiret hayatına, servet sahibi olunacağına yorulduğunu söyleyebiliriz. Refaha içinde yaşamaya, sevilen bir aile büyüğünden iyilik görmeye yorumlanır. Barışın gelmesine, küçüklerini sevmeye, dertlerin bittiğine yorulur. Zorluklarla geçen günlerin geride kalacağına delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.