RÜYADA UN GÖRMEK

Rüyada un görmek, bolluk ve kazancın artacağına, şansın yaver gitmesine, rüya sahibinin sağlık ve esenlik içinde yaşamasına yorulur. Rüyasında un gören kişi işinde başarılı olur, rakiplerine karşı her zaman büyük zaferler elde eder. Onlara karşı başarısız olduğu zamanda yıkılmadan, ayakta durma gücüne sahiptir. Rüyada un görmek Allah yolundan ayrılmadan yapılan işlere delalet eder. Rüya sahibi işlerini, bir an bile hak yolundan ayrılmayı düşünmeden yürütür ve ne kazanırsa onun için şükreder. Un hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibi için yüzünün güleceği ve keyfinin yerinde olacağı bir hayat anlamına gelir.

Rüyada Un Görmenin Anlamları

Rüyada marketten un almak, gören kişinin işi için yeni makineler, teçhizatlar edinmesi, var olan iş yerini daha da iyi hale getirip, çalışma koşullarını iyileştirmesi anlamına gelir. İşe yapılacak yatırıma alamet olan rüya, kişinin maneviyatının da aynı şekilde yüksek olduğuna, başkalarına yardım ederek iyi hissettiğine işarettir. Rüyada un aldığını gören kişi, kendisi için fayda getirecek güzel işler yapacak demektir. Bazen de büyük bir mirasın sahibi olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada un elemek, gören kişinin yaptığı yanlış işlerden vazgeçip, Allah yoluna dönmesine ve ekmeğini helal yollardan kazanmasına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibi için uyarı niteliği taşıdığı yorumu yapılır.

Rüyada un kurabiyesi yemek, müjdeli ve sevinçli haberler anlamına gelirken diğer bir yandan da rüya sahibinin beklediği hayırlı olayların yaşanması ve rüya sahibinin çok mutlu olması anlamına da gelir.

Rüyada un helvası görmek, zenginlik ve variyet olarak yorumlanır. Rüya sahibi için hayırlı olacak işlerden elde edilecek toprak, emlak ya da paradır.

Rüyada un helvası yemek, rüya sahibinin işlerinin kolaylaşması ve yoluna girmesi anlamına gelir. Bu sayede rüya sahibi, kazancını daha iyi şartlarda çalışarak çıkaracak ve rüya sahibinin çok ağır olan çalışma şartları iyileşecek demektir. Rüyasında un helvası yediğini gören kişinin maaşının ya da kazancının artacağı yorumu da tabirler arasındadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com