RÜYADA UN ELEMEK

Rüyada un elemek, adaletli olan, vicdanıyla davranan, Allah korkusu ve inancı taşıyan bu nedenle de onun yolundan ayrılmayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Haksızlığa karşı durmaya, haklı olanı savunmaya, doğru yolu seçmeye, yalandan ve yanlıştan geri durmaya rivayet edilir. Rüya gören kişinin duyduklarına değil daha çok gördüklerine inandığına ve gerçekliği araştırmadan söz söylemediğine ve hareket etmediğine işaret etmektedir.

Rüyada Un Elemenin Anlamları

Rüyada un dolu çuval görmek, gören kişinin havadan yani çalışmadan eline geçecek zenginliğe işaret eder. Kişinin miras alması sayesinde hayatının değişeceğine, güzelleşeceğine ve kolaylaşacağına şeklinde yorumlanırken rüya sahibinin afiyette bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada pirinç unu görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve kasasını istediği kadar dolduracağı işler yapacağına, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine işaret eder. Helal olan rızıktır ve böylece boğazdan keyifli ve kolay geçeceğine işaret eder.Rüyada buğday unu görmek, gören kişinin helal yollardan kazancını çıkardığına, hayatını zorlanmadan idame edecek kadar gelir sahibi olacağına ve bu sayede aile içindeki ağız tadının ve huzurunun da kaçmayacağına işaret eder.

Rüyada arpa unu görmek, bazı konularda kısıtlamalara gitmeye, boğazdan kısmaya işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin vicdanının sesiyle hareket edeceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına ve kimseye iftira etmeyeceğine işaret etmektedir.Rüyada un satmak, rüya sahibinin dünya hayatına kendini çok fazla kaptıracağı, inancını boşlayacağı, ahlakından ve dininden ödün vereceği anlamına gelmektedir. Kişi, malını ve parasını arttırmak için güzel huylarını terk edecek ve kötü yollara girip Allah katında günahkar kullardan olacak şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com