RÜYADA ÜMİT ETMEK

Rüyada ümit etmek, gören kişi için kötü günlerin yavaş yavaş geride kalacağına ve sabrının sınandığı bu dönemde biraz daha tevekkül içinde olması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşananlara gönül gözüyle bakacak olduğuna ve hayatındaki her detayda kendisi için iyi bir yan, bir hayır bulacağına, mutluluğu uzaklarda aramaktan vazgeçeceğine işaret eder. Olumuz bir durum üzerine ümit ettiğini görmek gören kişinin iradesini zorlayacak günler geçireceğine ve özellikle iş hayatında karşılaşacağı bazı güçlükler karşısında zorlanacağına, bu dönemde inançlarını sorgulamaya başlayacağına ve önceliklerini değiştireceğine işaret eder. Bir evlilik veya beraberlikle alakalı ümit edildiğini görmek ise yaşanacak olan iyi gelişmelere, gören kişinin eskiye göre daha anlayışlı ve yumuşak başlı biri olacağına işaret eder.

Rüyada Ümit Etmenin Anlamları

Rüyada zengin olmayı ümit etmek, maddi durumda ani değişikliklerin ortaya çıkacağına işaret eden bu rüya, ayağını yorganına göre uzatmayan ve harcamalarına denge getirmeyen, kazancının üstünde alışverişler yapan kişilerin borçları yüzünden moral bozukluğu yaşayacaklarına, öte yandan aileleriyle de borçları yüzünden kavga edeceklerine işret eder. Zengin birinin bu rüyayı görmesi ise yeni bir mal ya da taşınmaz alacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına işaret eder.

Rüyada ünlü olmayı ümit etmek, elindekiyle yetinmeyen kişilerin yaşayacakları bir kayba işarettir. Mal, para veya itibar kaybı anlamına gelen bu rüya, hayal dünyasında yaşamanın kişinin gerçeklerden kopmasına neden olacağına, sahip olduklarıyla mutlu olmaktan ziyade erişemeyeceği durumlara heves ettiğine, bu durumun aile üyelerini, ebeveynleri de rahatsız edeceğine işaret eder. Zengin bir eşe sahip olmak anlamına geldiği gibi, bekar bayanlar için çapkın birine gönül kaptıracaklarının da işaretçisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com