RÜYADA ULUMAK

Rüyada ulumak görmek, gören kişinin büyük şanssızlıklar yaşayacağına, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla burun buruna geleceğine, derde ve kedere düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çözümsüzlüklerle karşılaşacağına, yıpranacağına, strese gireceğine, isyan edeceğine ve zahmet çekeceği bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Ulumanın Anlamları

Rüyada uluma sesi duymak, gören kişinin mutluluğunun, huzurunun ve neşesinin kaçmasına sebep olacak bazı tatsız ve musibetli olaylarla karşılaşacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, karamsar olacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına ve fırsat kollayacağına işaret eder.

Rüyada kurt gibi ulumak, gören kişinin içine düşeceği meşakkat sebebi ile çevresinden yardım isteyeceğine, bazı kişilere dert anlatmak zorunda kalacağına, bir umut her kapıyı çalacağına ve kendisini kurtuluşa götürecek her yolu zorlayacağına işaret eder. Rüya sahibi kötü halden, iyi hale geçmek için çareler arayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada köpek gibi ulumak, kurt gibi ulumak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yaşadığı imkansızlıklardan ötürü herkesten yardım isteyeceğine, kendisine şifa olacağına inanacağı her işe gireceğine, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine işaret eder.

Rüyada köpek uluması görmek, gören kişinin kötü haberler alacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada insanın uluması, gören kişinin hayallerinin yıkılmasına, yaşama sevincinin, heyecanının ve isteğinin kaçmasına, umutlarının yarıda kalmasına, karşısına engellerin çıkmasına ve gülen yüzünün solmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com