RÜYADA UHU GÖRMEK

Rüyada uhu görmek, kişiye musallat olan birinin varlığına, ona rahat vermeyen ve sürekli kendisiyle uğraşan üstlere ya da amirlere, iş yerinde uzun süredir bitirilemeyen bir iş nedeniyle rahatsızlıklar yaşanmasına işaret eder. Uhu gören kimselerin hayatlarında aksilikler bitmek bilmez ve bir süre boyunca her işte sorunlar çıkar. Nazar anlamına da gelen rüya, evliliklerde eş tarafından sürekli kısıtlanmalar yaşanacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine yorumlanır. Geçmişten gelen bir vergi borcu veya yasal ödemelerin zamanında yapılmamasının gelecekte kişinin büyük sorunlar yaşamasına neden olacağını, yeni iş yeri açmak isteyenlerin bir türlü doğru zamanı yakalayamayacaklarına işaret eder.

Rüyada Uhu Görmenin Anlamları

Rüyada uhu almak, bozuk ilişkilerin tamir olunacağı bir döneme girildiğine işaret eder. Küs kişilerin, evliliklerinde dargınlıklar, anlaşmazlıklar olanların çok daha iyi iletişimlere gireceklerinin alametidir. Yaşam enerjisindeki artışı işine de yansıtan rüya sahibinin ağzının tadının yeniden düzeleceğini, mutlu beraberliklere imza atacağını ve hayalini kurduğu bir eve sahip olacağını bildirir. Hasta kimselerin iyi bakılmaları ve sağlıklarına dikkat etmeleri sonucunda çok daha kısa sürede iyileşeceklerine de işaret eder.

Rüyada ele uhu bulaşması, istenmeyen durumlar içinde kalmak, bir kavgaya karışmak ve durup dururken başına iş açmak anlamına gelen rüya, geçici bir sıkıntıya delalettir. Rüya sahibinin iş planlarının bozulacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine de yorumlanır. Uhu bulaşması, uzun yıllar sürecek bir sıkıntıya, kişinin çözmekte zorlanacağı ve yardım almak zorunda kalacağı problemlere de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com