RÜYADA ÜFLEMEK

Rüyada üflemek, rahatsızlık duyulan detayları hayatından çıkarmak için çaba göstermek, işleri yoluna koymak için fırsatlar elde etmek manasına gelmektedir. Genel anlamda nefisle alakalı konularda başarı sağlayacak olan rüya sahibinin, arzularına ve hedeflerine bakış açısını değiştireceğini, kendisine katkıda bulunmayan işlerle uğraşmak yerine, yeteneklerini ortaya koyabileceği, idealindeki hayallere kavuşmak için daha gerçekçi bir tutum içine gireceğini ifade eder. Farklı yorumları bulunan rüya, maddi konularda yeteri kadar dikkatli davranılmadığı için yakın zamanda yaşanacak bir dar boğazın kişiye önemli dersler vereceğini, borçlanmak yüzünden psikolojik açıdan da mutsuz olunacağını bildirir. Kısa süren sıkıntılardan sonra daha dikkatli olunacağının altını çizen rüya, beklenmedik güzel sürprizlerin kişinin hayatına enerji dolu, mutluluk verici katkılarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada Üflemenin Anlamları

Rüyada mum üflemek, gören kişinin manevi konularda araştırma yapacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, nefsini kontrol altına almaya çalışırken aynı zamanda İslami konularda daha da bilgi sahibi olacağına yorumlanır. İnancı ile yaşamanın, kötülükten, günahtan ve haksızlıktan uzak duracağı gibi, hayatındaki tüm sır perdelerini aralayacağını, kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağını, örnek davranışları ile çevresinden takdir göreceğine işaret eder.

Rüyada ney üflemek, yapılan işten keyif alınacağına, bu sürecin kişinin kendisini geliştirebileceği pek çok fırsatı da ayağına getireceğine, mesleki konularda bilgi almak adına yurt dışına eğitime gidileceğine, tanışılan insanların hayat felsefelerinden etkilenmek suretiyle kendi yaşamını da gözden geçirecek olan rüya sahibinin ciddi bir değişime uğrayacağına işaret eder. Ney üfleyen kişi mutluluğunu daim kılmak için çalışır ve sevdiği insanların ihtiyaçlarına en yüksek seviyede cevap verir. Olanaklarını, parasını başka insanlar için de kullanan rüya sahibinin alçak gönüllü oluşu ile beğeni toplayacağına da yorumlanır.

Rüyada okuyup üflemek, bir kimsenin kendisini bir hastanın üzerine doğru üflediğini görmesi ağrı ve hastalıklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin bitmesine işaret eder. Rüya sahibine başka bir kişinin üflemesi, batıl şeylere işarettir. Eğer üflerken bismillahirrahmanirrahim yahut kur’an’dan bir ayet de söyleniyorsa bu rüya batıl şeylere işaret etmez. Üflenmiş bir suyu içmek veya bir bardak içindeki okunmuş suyu başkasına içirmek, gören kimsenin uzun ömürlü olmasına işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com