RÜYADA UÇURUM GÖRMEK

Rüyada uçurum görmenin anlamı,  olumsuz şekilde tabir edilir. Meşakkate, zor ve sıkıntılı günlere, maddi kayba, zorluklara, güvende olmamaya, kıtlıkla geçecek günlerin geldiğine işaret eder. Kişi rüyada kendisini bir uçurumun kenarında bulursa bu kötülüklere ve belalara çok yakın olduğuna işaret eder. Kişi kendini uçurumdan atarsa ya da kazara uçurumdan düşerse bu bir vefat anlamına gelir. Rüyada uçurum görmek, hoş olmayan şeyler duyarak kişinin gerginleşmesi ve moralinin bozulması anlamına gelir. Rüyada çok derin ve çok büyük bir uçurum görmek kişinin çok sevdiği bir yakınını kaybetmesi, meslek hayatında irtifa kaybetmesi ve hane içinde sorunlar yaşamasına işaret eder.

Rüyada Uçurum Görmenin Anlamları

Rüyada uçurumun kenarında yürümek, kişinin mevcut olan sıkıntılarının artacağı anlamına gelir. Örneğin bir hastalığının kendini göstereceğine, kurtulduğunu sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine ya da zarar ettiği bir işten giderek daha fazla kayıp yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda, var olan bir zararın günden güne artacağı ve manevi açıdan üzücü bir durumla karşılaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada uçurumun başında olmak, kişinin gözünün dönmesi yani bir çöküş dönemi yaşaması nedeniyle her şeyini feda edebilmeyi bile kabul edeceği anlamına gelir. Hayal kırıklığı, gam, keder ve gözyaşı demektir. Kişi ne işe niyetlenirse hepsi elinde kalacak bu da hayata olan inancını azaltacak, cesareti ve kalbi kırılacak, kendini kara bahtlı bir insan gibi hissetmesine neden olacaktır.

Rüyada uçurumdan atlamak, kişinin hayattan bezmesi nedeniyle artık psikolojik olarak dayanamayacağına ve pes edeceğine işarettir. Kişinin yaşadığı kötü, tatsız ve sorunlu günler karşısında sinirlerinin dayanamayacağına onun da patlama noktasına gelerek isyan edeceğine yorulur.

Rüyada uçurumdan düşmek, zorluk, zahmet, çile, geçim derdi, yokluk ve başarısızlık yaşanmasına alamettir. Kişinin yaşamında önemli oranda bir düşüş yaşayacağına, parasız ve işsiz kalacağına, ailesi ile tartışmalar yaşayacağına bu nedenle huzurunun kaçacağına rahatının da bozulacağına delalettir.

Rüyada karlı uçurum görmek, çetin geçecek bir haftaya, aya ya da yıla işarettir. Kendisi için adeta zor bir sınav gibi geçecek maddi ya da manevi bir sürece gireceğine ve olası bir krize karşı var gücüyle savaşacağına yorulur. Türlü zorluklarla uğraşılacak ve çok zahmet çekilecek bir işle ilgilenileceğine ve karışıklıklarla uğraşılacağına alamet eder.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com