RÜYADA UÇURTMA UÇURMAK

Rüyada uçurtma uçurmak, gören kişinin ümit etmesine işaret eder. Rüya sahibi gerçekleşmesi zor olan bazı olaylara karşı ümidini korur ve gerçekleşmesi için bekleyişini sürdürür demektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada uçurtma uçurduğunu gören kişi, uzak bir yerden haber alır. Ayrıca bu rüya, rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır. Günlük hayatını boşa geçirmemesi, faydalı işler yapması için uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Uçurtma Uçurmanın Anlamları

Rüyada uçurtma yapmak, gören kişinin kendi çabalarıyla bir yerlere gelmesine işaret eder. Rüya sahibi zor günlerini yanında kimse olmadan tek başına atlatır ve sonunda aydınlığı görür şeklinde yorumlanır. Kendi çabalarıyla bir şeyler başarması kendine olan güvenini de tazeler ve başarıları daha değerli olur. Hedeflerini daima yüksek tutar.

Rüyada uçurtma görmek, beklenmedik anlarda gerçekleşecek güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibi, karamsarlığa düşmüşken bir anda yaşayacağı bir olay sayesinde çok mutlu olacaktır. Rüyayı gören kişi, yükselecek ve şerefe erişecektir. İnsanların gözünde saygın biri haline gelecek. Ancak rüya sahibinin kibirli davranması bu özelliğini kaybetmesine yol açabilir.

Rüyada uçurtma ipi görmek, gören kişi hayatında daha düzenli, daha dikkatli olur ve varlıklı bir yaşam sürer. Rüya sahibi hayatında yanlışa yer vermemeye çalışır. Rüyada ip görmek, sihre de işaret eder. Hiç beklenmedik olayların yaşanması muhtemeldir. Allah tarafından rüya sahibinin daha güzel bir yaşam sürmesini sağlayacak gelişmeler yaşanır. Bu düzenin bozulmaması için her fırsatta Allah’a şükredilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com