RÜYADA UÇUK GÖRMEK

Rüyada uçuk görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerden büyük bir kazanç elde edeceğine ve bu paranın kullanılarak yapılacak başka işlerde mal ve mülkün arttırılacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, var olan zayıf yönlerinin her gün biraz daha düzeleceğine ve güçleneceğine ve insanlar arasında daha çok saygı duyulan ve daha çok hürmet edilen bir kişi olacağına işaret eder. Rüyada uçuk çıkması, gören kişinin işlerinde ve aile hayatında anlaşamadığı kişilere ve bu kişilerin yapılan işlere engel olmaya çalışmalarına tabir edilmektedir.

Rüyada Uçuk Görmenin Anlamları

Rüyada dudağında uçuk çıktığını görmek, gören kişinin yaşadığı bir zorluk sırasında düşmanından destek gelmesine ve zorluğun hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına işaret eder. Hesapta olmayan olaylarla karşılaşmaya ve rüyayı gören kişinin, duyduğu endişelerin yersiz olduğuna tabir edilir.

Rüyada uçuğun kanaması, gören kişinin giriştiği işlerle birlikte daha çok kazanmasına ve bu yeni kazançların masrafları arttırmasına işaret eder.

Rüyada uçuğun genişlediğini görmek, parça parça gelen ya da azar azar yapılan işlerin miktarının artmasına ve bu işlerin süreklilik kazanmasına işaret eder.

Rüyada morluk ya da çürük görmek, gören kişinin yapmaya çalıştığı işlerde bilgisizliğinden ve acemiliğinden dolayı zorlandığına ve bu durumdan sıkıntı duyduğuna işaret eder.

Rüyada vücudunda morluk görmek, sona erdirilen işlerden ve çok önce bitmiş işlerden kalan borçların ödenmesine ve kısa süreli de olsa iş hayatında ferahlığa çıkılmasına işaret eder. Aynı zamanda, yoğun geçen iş yaşamının rüya sahibi üzerinde bıraktığı yorgunluğa ve yıpranmışlığa yorumlanır.

Rüyada gözaltlarının morardığını görmek, gören kişinin bazı şeylerden dolayı sorun yaşadığına ve bu yüzden insanlarla sağlıklı bir iletişim kuramadığına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com