RÜYADA UÇMAK

Rüyada uçmanın anlamı, hayırlı ve güzeldir. Uçmak iş hayatında yaşanacak güzel ve başarılı işlere işaret eder. Uçmak aynı zamanda kişi için görünen bir yoldur. İş seyahati, tatil ya da ziyaret gibi, eğer kişi yerden yukarıya doğru uçtuğunu görürse bu maddi kayıp anlamına gelir. Rüyada bulutlara doğru uçtuğunu gören fakat yere indiğini göremeyen kişi için ölüm vaktinin geldiğine delalet eder. Eğer kişi rüyasında bir evin çatısından başka bir evin çatısına uçarsa bu o kişinin yeni bir izdivaç yapacağına işaret eder. Rüyada hiçbir neden olmadan, rüya sahibinin uçması bir durum ya da hal değişikliği anlamına gelir.

Rüyada Uçmanın Anlamları

Rüyada uçarak göğe yükselmek,  itibarın çok olacağına ve insanlar arasında daima güzel anılacağına işaret eder. Kişinin yüksek bir mevkiye gelmesine, bir topluluğa lider olmasına, günahlarından kurtulmasına veya hatalarını tekrar etmemesine yorulabilmektedir.

Rüyada bir yerden bir yere uçmak,  gören kişiye bir yol görünmüş demektir. Bu kişinin kendisini bekleyenlerin olduğu bir yere gideceğine işaret eder. Rüya sahibi kişinin, uzun ya da kısa olan bir yola gideceğine delalet ederken, rüyasında ne kadar yükseğe uçarsa gideceği yerde o kadar hürmet ve sevgi göreceği anlamına gelir.

Rüyada kuş gibi uçmak, çok güzeldir, mevkii değişikliğine delalet eder. Rüya sahibi kendini rüyasında kuş gibi uçarken görürse bu o kişinin kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağı anlamına gelir. Örneğin kazancı artabilir, rütbesi yükselebilir ya da işleri açılabilir.

Rüyasında kanatsız olarak uçmak, kişi çok sevineceği bir haber alır ve bu haber sonucunda her anlamda mutlu olacağı bir döneme girer. Kanatsız olarak uçmak genellikle daha iyi ve daha güzel olarak tabi edilir. Bir kişinin kanatsız veya herhangi bir vasıtası olmadan uçması kazanca, zenginliğe, mutluluğa ve ferahlığa yorulmaktadır.

Rüyasında uçağa binerek uçmak, sevinilecek şeyler yaşanacak demektir. Bu rüya, kişinin mutlu olacağı ve duymayı beklediği şeyleri duyacağı anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com