RÜYADA ÜÇGEN GÖRMEK

Rüyada üçgen görmek, sevilen iki kişinin arasında kalmak anlamına gelmektedir ve evli kişiler için bilhassa aileleri ve eşleri arasında yaşanan bazı anlaşmazlıklar yüzünden geçirilecek zor günlere işaret eder. Kayınvalide ile gelin çatışmasının gündeme geleceği günlerde erkekler için tarafsız kalmanın zorlaşacağına, üzerlerinde ciddi baskılar hissedeceklerine işaret eder. Evli bayanlar için eşlerinin annelerinden yana tavır almaları sonucunda evliliklerinde gergin zamanların söz konusu olacağına, evin içindeki kavgaların pek çoğunun ailesel problemler yüzünden çıkacağına, iletişimsizlik yaşanacak bu süreçte eşlerin aralarının açılacağına işarettir. Bekar kişiler için iki aşk arasında kalmak şeklinde de tabir edilen bu rüya özellikle evlilik öncesi yaşanan kaçamaklara ve sonrasındaki sorunlara da yorumlanır.

Rüyada Üçgen Görmenin Anlamları

Rüyada üçgen cetvel görmek, mühendislik veya mimarlık dallarında önemli bir kariyer elde etmek anlamına gelmektedir. Genç yaşlarda olan kişiler için mesleklerinin bu yönde olacağına, akademik çalışmalarda bulunacaklarına ve eğitim hayatlarının çok uzun yıllar süreceğine işaret eder. Üçgen cetvel gören hamile bayanların erkek çocukları olur demektir. Yetişkin erkekler için eğitim seminerine katılmak, iş konusunda tecrübe sahibi olmak adına yeni atılımlar yapmak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada üçgen problemi çözmek, genç kişiler için sınavlardaki elde edilecek başarıya yorumlanır. Sorumluluklarını önemseyen ve kendi vazifesini en iyi şekilde yerine getirmek isteyen gençlerin disiplinli bir şekilde çalıştıklarına, ailelerinin güvenini boşa çıkarmayacaklarına ve alacakları iyi sınav sonuçları ile herkesin gurur kaynağı olacaklarına işaret eder. Yetişkin kişiler için işlerinde aşırı dikkatli ve detaycı olmaları sonucunda bir sorunu çok kısa zamanda tespit edip çözmek suretiyle amirlerinin gözüne gireceklerine ve gösterdikleri bu önemli başarı sonrasında ödül olarak terfi alacaklarına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.