RÜYADA TUZ GÖRMEK

Rüyada tuz görmek, genel olarak iyi ve hayırlıdır. Barışa, sevgiye, bolluğa, rızka, helal kazanca işaret eder. Rüyada tuz gören kişi kolay yoldan, zahmete girmeden, yorulmadan, beli bükülmeden kazanç sağlıyor demektir. Bu kişi işveren de olabilir, üst düzey bir yönetici de olabilir. Rüyada tuz gören kişi düşmanları ile el sıkışır ve kini ortadan kaldırır demektir. Rüyada tuz görmek bazen çekici, hoş, baştan çıkartıcı bir kadına yorumlanırken bazen de rüya sahibine yakın olan, iyi görünümlü düşmanlara işaret eder. Bu kişiler aslında rüya sahibinin kalkınmasından hiç haz etmezler, sürekli olarak arkasından konuşurlar ve kazandıkları paraya, mala göz dikerler. Tuz kem gözlü kişilere de yorumlanır. Tüm bunların yanı sıra rüyada tuz görmek yeri geldiği zaman kişiye iyi gelecek bir gönül işine ya da samimi dostlara işaret eder.

Rüyada Tuz Görmenin Anlamları

Rüyada tuz almak, rüya sahibinin bolluğa kavuşacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri tuz aldığını gören kişinin altın bulacağı yorumunu yapar.

Rüyada tuz yemek, rüya sahibine şans, bereket, kazanç ve mutluluk getirecek fırsatlar yakalamak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi yokluktan, geçim sıkıntısından ve onu daraltan sorunlardan kurtulacaktır.

Rüyada tuz istemek, dünya malından nasiplenmek için çalışıp çabalamaya tabir edilir.

Rüyada tuz ve ekmek görmek, tek başına tuz görmek iyidir fakat tuzu ekmekle birlikte hele de yerken görmek iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin içine düşeceği yokluğa işaret eder.

Rüyada tuz gölü görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin bütün isteklerini yerine getirmesine işaret ederken zenginliğe ve bolluğa kavuşacağı ve ömür boyu geçim sıkıntısı çekmeyeceği anlamına da gelir. Aynı zamanda kişiyi mutlu edecek pek çok haber almak şeklinde de yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com