RÜYADA TELEVİZYON GÖRMEK

Rüyada televizyon görmek, rüya sahibi için dünya işleri ile ilgilenmeye işaret eder. Kafası çok fazla sanal alemle ve sanal kişilerle meşgul olan, o sanal dünyada yaşamak isteyen, gerçek dünyayla iletişimini neredeyse yok denecek kadar az olan kişiye işaret eder. Rüya sahibi bir hayal dünyasına kapılmış, kendi yarattığı pembe hayallerdeki dünyada yaşamaya başlamıştır. Bu kişi kendini gerçek olmayan bir dünyaya kaptırmış, kendini adeta aptal kutusu olan televizyondaki şaşalı hayatın bir parçası saymıştır. Hiç çalışmadan televizyondaki gibi zengin ve lüks bir hayatın sahibi olmak ister.

Rüyada Televizyon Görmenin Anlamları

Rüyada televizyon izlemek, büyük hedefler ve büyük idealler anlamına gelir. Rüya sahibinin gözü yükseklerdedir, azla yetinmesini bilmez, hep daha iyisini ve daha fazlasını ister şeklinde yorumlanır.

Rüyada televizyon kumandası görmek, gören kişinin toplum için normal sayılmayan, kimsenin yapmak için kolay cesaret edemeyeceği işlere girmesi ve tüm gözleri de dikkatleri de kendi üstüne çekmesi anlamına gelir.

Rüyada televizyon sehpası görmek, gören kişinin hayatının düzenli olmasına işlerin de yolunda gitmesine işaret eder. Rüya sahibinin gerek ev hayatı gerekse ticaret hayatı sorunsuz bir şekilde ilerliyor, hemen her şey istediği gibi gidiyordur şeklinde yorumlanır.

Rüyada televizyon anteni görmek, gören kişinin yol gözlediğine ve birini beklediğine işaret eder. Uzak yol anlamına gelmektedir. Rüyada televizyon anteni gören kişi bir kişiden ya da bir yerden gelecek olan olumlu bir sonuca kilitlenmiş, gece gündüz onun hevesiyle yatıp kalkıyor demektir.

Rüyada televizyon çalınması, gören kişi için büyük bir hayal kırıklığına neden olacak bir musibet yaşamak anlamına gelir. Rüyada televizyon çalınması, rüya sahibi için çok büyük beklentiler içerisine girdiği ve büyük umutlar bağladığı bir işin gerçekleşmemesi ve rüya sahibinin çok üzülmesi şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com