RÜYADA TAKKE GÖRMEK

Rüyada takke görmek, rüya sahibinin on parmağında on marifet olduğuna, tek başına her işi çekip çevirmeyi bildiğine, hem evde hem dışarıda çalıştığına, kimseye muhtaç olmamak ve el açmamak için elinden geleni yaptığına, çocukları için hem anne hem baba olmayı bildiğine, hayatını çocuklarına ve eşine adadığına işaret eder. Aynı zamanda cefakar bir kadına delalettir. Bu rüya bekar kişiler için çok hayırlıdır ve makbul olan kısmete kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Takke Görmenin Anlamları

Rüyada takke almak, gören kişinin bazı kararlar alacağına ve bunları uygulamak için elde edeceği imkanlara işaret eder. Yeni başlangıçlar yapmaya, planlara ve projelere delalet eder.

Rüyada takke takmak, rüya sahibinin her düşünün ve isteğinin gerçekleşeceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sevdiği ve kendisi ile yuva kurmayı çok istediği kişi ile dünya evine gireceği ve onu helali yapacağına işaret eder.

Rüyada takke takan birini görmek, hayır olarak tabir edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı, mutlu, temiz ve güzel olaylara işaret eder. Gören kişinin, ailesinin hayır duasını ve rızasını alarak büyük ve önemli bir adım atacağına ve bu sayede hayatının tamamen değişeceğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com