RÜYADA TAHLİL GÖRMEK

Rüyada tahlil görmek, saklı ve bilinmeyen olana ulaşmak, bugüne kadar açığa çıkmayan bir sırdan haberdar olmak anlamına gelir. Rüyasında tahlil gören kişi, yaşamındaki bazı olayların kendisine anlatıldığı gibi olmadığını öğrenir demektir. Rüyanın durumuna göre sevinç veya hayal kırıklığı olarak yorumlanabilen bu rüya, genel olarak zihin açıklığına kavuşmaya ve olaylara farklı açılardan bakmayı öğrenmeye işaret eder. İş konusunda elde etmek istenilen makam için özverili çalışmalar yapılacağına ve rüya sahibinin kendisini amirlerine fark ettirmek için uğraş vereceğine, planlarını devreye sokacağına ve uygun anı bularak nihayetinde başarıya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Tahlil Görmenin Anlamları

Rüyada kan tahlili görmek, istenmeyen dedikodular üreten yakın bir ahbaba işaret eden bu rüya, kendisiyle husumeti olan birinin canını yakmak için kişi aleyhinde sözler sarf edip ortalığı karıştıracağına, fesatlıklar içinde kalınacağına işaret eder. Moral bozacak tartışmalar ve gereksiz laf dalaşlarına girileceğine, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine işaret eder. Kan tahlili derin şüpheler içinde kalınan bir evlilikte yol ayrımına gelineceğine, bazen de iftiraya maruz kalınması yüzünden kişinin yuvasının bozulacağına yorumlanır.

Rüyada idrar tahlili görmek, gören kişinin ailesini şüpheye düşürecek, kendisine olan inançlarını zayıflatacak şeyler yaptığına ve özellikle yakın ailesini üzeceğine işaret eder. İdrar tahlili İslami olarak kişinin sınanacağını ve başına gelen zor durumlarla baş etmeyi öğreneceğine, inancına dört elle sarılması gerektiğine de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com