RÜYADA TAÇ TAKMAK

Rüyada taç takmak, gören kişinin onurlandırılacağı bir duruma işaret eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır ve rüya sahibinin başına talih kuşu konması olarak da ifade edilir. Taç taktığını gören kişi bekar ise çok zengin, anlayışlı, cömert ve alçak gönüllü bir kimse ile tanışır, kısa süre içinde evlenir demektir. Evli kimseler için hayalindeki evi satın almaya veya çalışıyor ise işinde beklemediği kadar iyi bir terfi ile ödüllendirileceğine işaret eder. Rüyada taç taktığını gören kişi iyi bir yönetici olur, devlet işlerinde üst kademede görev alır veya politikaya atılır şeklinde yorumlanmaktadır. Sözü dinlenen, herkesin imrendiği bir hayata sahip olan, şanslı ve bahtı açık bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Taç Takmanın Anlamları

Rüyada altın taç takmak, rüya sahibi için çok büyük bir şansın işaretçisi olan bu rüya, kişinin tüm hayatının tamamen değişeceğinin de altını çizmektedir. Altından taç takan bekar biri dillere destan bir düğünle evlenir demektir. İş konusunda çok üst kademelerde bir göreve atanır veya yaşadığı ilin yönetiminde yer alır. Hüküm veren veya liderlik yapan bir kimseye de işaret ettiği gibi adaletle ilgili konularda da çok üst düzey bir yönetici olunacağına yorumlanır. Altından taç takmak farklı yorumlara göre kişinin kibrine ve bu nedenle çevresini görmezden geldiğine, günahlarla dolu bir yaşama sahip olduğuna da işaret eder.

Rüyada çiçekten taç takmak, gören kişinin türlü zorluk ve zahmetlere neden olan mali anlamdaki istenmeyen durumların, epeyce bir sabır sürecinden sonra, eskiden yapılmış yatırımların değerlenmesi vesilesiyle maddi durumunun fazlaca iyileşerek, mali açıdan çok güçlü olmaya ve en tepelere çıkmaya tabir edilir. Rüyada çiçekten taç takmak eskimiş eşyaların yenileriyle değiştirilmesi yönündeki düzenli çalışmaların, ekonomik anlamda zenginliği bilinen aile büyüğünden alınan para yardımıyla rahatlayarak ele geçen mali imkanların getirdiği ferahlamayla birlikte sevindirici neticelerinin alınmasına işaret etmektedir.

Rüyada tacını düşürmek, rüya sahibinin ailesinde hasta olan var ise onu kaybedeceğine işaret eder. Bekar bir bayan rüyasında tacın başından düştüğünü görürse iffetsiz bir yaşama sahip olur demektir. Tacı düşerken bir kişi tarafından tutulur ise kişiye dini bütün bir kimsenin yardımlarda bulunacağına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.