RÜYADA TAÇ GÖRMEK

Rüyada taç görmek, şerefe, üne, saygınlığa ve rütbeye işaret eder. Herkese nasip olmayacak kadar özel olan rüyalardan biridir ve rüya sahibinin soylu oluşuna işaret etmektedir. Aileden gelen görgüye, terbiyeye, doğuştan gelen asalete şeklinde tabir edilir. Bu rüya ileride bir düşünür, din ya da devlet adamı olacağı öngörülen birinin olduğu anlamına gelir. Dinde yeterliliğe ve güzel oluşa, yüksek imana, merhamete ve dini vecibeleri aksatmadan yerine getirmeye işaret eder. Görülen taç gümüş ise kişi çok büyük bir saltanata sahip olur ve şanı, şöhreti artar. Erkekler için çok büyük şerefli bir göreve atanmaya ve saygınlık kazanmaya da yorumlanır. Görülen taç altın ise bekarlar için iyi bir evlilik yapılacağına işaret eder.

Rüyada Taç Görmenin Anlamları

Rüyada taç almak, gören kişinin çocukluğundan başlayan başarılı çalışmalarına ve hayatı boyunca alacağı yeterlilik belgelerine tabir edilir. Kişi, ileride yüksek ve kaliteli bilgilerle donanmış bir öğretim görevlisi, hukuk ya da bilim insanı olabilir şeklinde tabir edilir.

Rüyada taç takmak, rüya sahibinin gerçekleşmesini en çok istediği hayalinin ve arzusunun gerçekleştiğini görmesini Allah kendisine nasip edecek demektir. Büyük mutluluk ve sevinç yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi mutlulukların en büyüğünü ve en güzelini tatma şerefine nail olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada tacın kırılması, olumlu beklentiler içine girilen işlerden yana büyük hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi garanti gözüyle baktığı işten fayda bulamayacak ve hem maddi hem de manevi anlamda çöküş yaşayacak demektir.

Rüyada taç düşürmek, rüya sahibinin ailesinde hasta olan biri var ise kaybeder. Bekar bir bayan rüyasında tacın başından düştüğünü görürse iffetsiz bir yaşama sahip olur. Tacı düşerken bir kimse tarafından tutulur ise kişiye dini bütün bir kimsenin yardımlarda bulunacağına da işaret eder.

Rüyada altın taç, çok büyük bir şansın işaretçisi olan rüya, kişinin tüm hayatının tamamen değişeceğine işaret eder. Altından taç takan bekar biri dillere destan bir düğünle evlenir. İş konusunda çok üst kademelerde bir göreve atanır veya yaşadığı ilin yönetiminde yer alır. Hüküm veren veya liderlik yapan bir kimseye de işaret ettiği gibi adaletle ilgili konularda da çok üst düzey bir yönetici olunacağına yorumlanır. Altından taç takmak farklı yorumlara göre kişinin kibrine ve bu nedenle çevresini görmezden geldiğine, günahlarla dolu bir yaşama sahip olduğuna da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com