RÜYADA TABUT TAŞIMAK

Rüyada tabut taşımak, rüya sahibinin iyiliğe, hayra ve rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişiyi sırtlanacak ve ona sahip olduğu imkanlardan faydalanması için şans verecek, cömert, gönlü bol, kudret sahibi ve kadri yüce bir kişinin varlığına ve o kişiden gelecek olan hayra tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamının dönüm noktasına gelmesine sebep olacak bu kişinin, kendisinin en büyük şansı olduğuna işaret eder.

Rüyada Tabut Taşımanın Anlamları

Rüyada tabut taşıdığını görmek, gören kişinin hiç hayatında yokken ve hatta varlığından dahi haberdar değilken, çok yüce gönüllü bir kimse ile yollarının kesişmesi sayesinde hayatındaki her şeyin bir anda olumlu yönde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin bunu Allah’ın bir hikmeti olarak göreceğine işaret eder.

Rüyada tabut taşıyanları görmek, o kişilere isabet edecek hayra işaret eder ve rüyayı gören kişinin o kimselerin kendilerine ön ayak olacak birisi sayesinde kısmetlerinin açıldığına, işlerinin yoluna girdiğine, kazançlarının çoğaldığına ve başındaki belaların da yakalarından düştüğüne şahit olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada tabutun taşındığını görmek, rüya sahibinin hayırlara vesile olacak olaylar yaşayacağına ve bunu kısmet olarak sayacağına işaret eder. Gören kişi, hayatını güllük gülistanlık edecek gelişmeler yaşayacak, bunun için de güç, kuvvet ve varlık sahibi kimseden destek göreceğine yorumlanır.

Rüyada tabut taşıyan asker görmek, o kişinin can ve mal güvenliğinin sağlam olduğuna işaret ederken aynı zamanda eğer gerçekten vatani görevini yerine getirmediyse de hayırlısı ile askerliğini yapacağına ve sağ salim baba ocağına döneceğine işaret eder.

Rüyada cenaze taşımak, rüya sahibinin çevresinde kendisi için sahip olduklarını feda edebilecek, makam sahibi, sözü geçen, iş, ticaret ve sanat dünyasında nam salmış, kariyer sahibi olan bir kişinin varlığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com