RÜYADA TABUT GÖRMEK

Rüyada tabut görmek, kötü bir haberle yorumlanır. Boş tabut yakınlarınızdan birinin dolu tabut ise ev halkından birinin öleceğine işarettir. Rüyada tabut görmek bazen bahtın ve şansın kapanmış olması anlamına da gelir. Rüyada görülen tabut aile içinde tatsızlıklara, münakaşalara, kavgalara da delalettir. Bir de kişinin ağır bir maddi yükün altına girerek, sıkıntıya ve zorluğa düşeceğini gösterir. Bunun yanında rüyada tabut görmenin bazı iyi anlamları da vardır. Sıkıntılardan, zorluklardan ve borçlardan kurtulmaya işaret eder. Bol kazanç, rızık ve mülkiyet demektir. Bir kişi rüyasında kendini tabutta görürse bu çok iyidir. Dileklerin ve isteklerin kabul olmasına, başarıya, düşmana ve rakibe karşı galip gelmeye delalet eder. Biri rüyasında tabutu dolu görürse, hasta birinden güzel haberler alacak demektir. Tabutun kapağı açıksa eğer sıkıntıların ve hataların giderilebileceğine işarettir. Eliyle tabut yaptığını gören halka iyilik eder.

Rüyada tabutun içinde olduğunu görmek, zenginlik, bolluk, sefa ve mutluluk içinde geçecek olan bir ömür anlamına gelir. Rüyasında tabuta konulduğunu görenin malı artar.

Rüyada boş tabut görmek, iyi değildir. Rüyasından içi boş bir tabut gören kişinin çevresinden yakın bir akrabasının, arkadaşının ya da komşusunun öleceği anlamına gelir. Rüyada dolu tabut görmek de yine ölümün habercisidir. Dolu tabut hane içinden birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada tabut taşımak, sevilen bir kimseyse, rüyayı gören kişi için atlatılması ve katlanılması çok zor, manevi olarak da taşıması çok ağır olacak kötü bir olay yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevilmeyen bir kişinin tabutunu taşımak, yapmış olmak için yapılan bir işe ya da mecbur olduğu için yerine getirilmesi gereken bir göreve yorulur. Rüyada çok ağır bir tabutu taşımak, insanlar arasında üzerinde çok konuşulacak bir durumun içinde yer almaktır. Rüyada boş tabut taşımak, merak edilen bir şeyi denemek ve fikir edinmek istemek demektir.

Rüyada tabut içinde bir ölü görmek, kadınsa; rüyayı gören kişinin hayatındaki bazı kriterlerin ve olanakların eksilmesine, rahatın kaçmasına ve yaşam standartlarının düşmesine yorulur. Kişinin hayatına yön veren, düzenini sürdürmesine ve yolunu belirlemesine yardımcı olan bir aracı yitirmesi demektir. Rüyada tabut içinde ölü erkek görmek, maddi gücün, rızkın, işin, sağlığın, mutluluğun, saadetin ve huzurun azalması demektir.

Rüyada tabut taşıyanları görmek, erkekse, zor bir zamanda birbirine destek olan, güç ve sırt veren insanlara ve bu insanları bir araya getirecek bir gelişmenin yaşanmasına yorulur. Rüyada tabut taşıyan kadınlar görmek, kadın dayanışması sayesinde elde edilecek başarılara, zaferlere ve kadınlar adına bir takım kazanımlara yorulur. Kadınların varlıklarını ve güçlerini ispat etmek ve göstermek için elde edecekleri önemli bir pozisyona alamet eder. Rüyada tabut taşıyan çocuklar görmek, kapasiteyi aşan bir sorumluluğun altına giren bu nedenle de zorlanan kimseler arasında olmaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.