RÜYADA TABURE GÖRMEK

Rüyada tabure görmek, esenlik ve huzur bulmaya, sessizlik ve sakinlik içinde yaşamaya, kısa süreliğine de olsa iş hayatından, stresten, koşuşturmadan, telaştan, korna sesinden, trafikten, şehrin keşmekeşinden, sabahları erken kalkma mecburiyetinden, patron baskısından uzaklaşmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin kafasını boşaltacağı, kötü ve olumsuz elektriğini üzerinden atacağı, bir süre tüm derdini, kederini, sıkıntılarını ve üzüntülerini tamamen arkasında bırakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tabure Görmenin Anlamları

Rüyada beyaz tabure görmek, gören kişinin hayalini kurduğu, bu amaç için mücadele verdiği, emek harcadığı ve ter döktüğü bir işinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hedeflediği noktaya gelmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada tabure almak, rüya sahibinin işinde terfi etmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kararlılığı, kendine olan inancı ve güveni devam ettiği sürece mesleki başarılarını hiçbir şeyin ve hiç kimsenin engel olamayacağına tabir edilir.

Rüyada tabureye oturmak, gören kişinin meslek hayatında çıkmak istediği zirveye yaklaşması için eline çok iyi bir fırsat geçeceğine, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına işaret eder.

Rüyada taburenin kırılması, tabureye oturan ve taburenin kırıldığını gören kişi rütbe almak için hırs yapacak demektir. Rüya sahibi okulu bitiren biri ise atanmak için büyük çabalar gösterebilir. Veya iş tekliflerinde en yararlı olacak işi seçmek için çaba harcayabilir. Hırsın söz konusu olduğu bir döneme işaret eder. Tabure üzerine çıktığını gören bir kimse, bulunduğu mevkide yükselecek ve liderlik konumuna gelecek demektir. Aynı zamanda tabureden düştüğünü gören bir kişi, büyük bir başarısızlık yaşayabilir ve bunun sonucunda maddi sıkıntı içine girebilir. Rüyasında tabureye inip çıktığını gören bir kimse ise, büyük bir kararsızlık yaşayacak demektir. Tabure sembolü, yükselişin simgesidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com