RÜYADA SÜZGEÇ GÖRMEK

Rüyada süzgeç görmek, gören kişinin hayatının dönemsel olarak değişkenlik gösterdiğine gelecek olan dönemin kendisine şans, bolluk ve kısmet getireceğine bu sayede mevcut sorunlarının o süre içerisinde çözüleceğine işaret eder. Bir diğer yandan rüyada süzgeç görmek, rüya sahibinin duygu ve düşünceleri ile bağdaşmayan doğrulara, prensiplere ve kurallara itibar etmediğine ve hiçbir zaman körü körüne gerçekliğinden emin olmadığı bir bilgiye bağlanmadığına, bundan sonra da bağlanmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hakkaniyetli kimse olduğuna, olaylara mümkün mertebe objektif olarak yaklaştığına, vicdanı sayesinde kimseyi kayırmadığına ve deyim yerindeyse Hakkı’nın hakkını Hakkı’ya verdiğine işaret etmektedir.

Rüyada Süzgeç Görmenin Anlamları

Rüyada çay süzgeci görmek, gören kişinin samimi, açık yürekli ve lafını esirgemeyen kişi olduğuna, deyim yerindeyse her şeyi dobra dobra söylediğine, gerçekleri inkar etmediğine ve onlardan kaçmadığına işaret eder. Diğer yandan da rüya sahibinin hayatında olumlu, sürpriz, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada makarna süzgeci görmek, gören kişinin tabiri caizse doğrucu davut olması sayesinde hem işlerinin kolaylıkla hallolduğu, hem de çevresinin kalabalık olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin dürüstlüğü sayesinde Allah’ı yardımından hiçbir zaman mahrum olmadığına, rızkının kesilmediğine, kazancının da eksilmediğine işaret etmektedir.

Rüyada kevgir görmek, gören kişinin şansının döneceği, kısmetlerinin açılacağı, dileklerinin ve dualarının kabul olacağı, yaralarının kapanacağı, gücünün, kuvvetinin, sağlığının ve neşesinin yerine geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibini sürprizler bekliyor demektir.

Rüyada demir süzgeç görmek, gören kişinin kafasındaki ve kalbindeki tüm korkularını, şüphelerini, kendisine ağırlık yapan duygu ve düşüncelerini eleyeceğine bu sayede kendisini iyi hissetmeye başlayacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine ve şifalara kavuşacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com