RÜYADA SÜT İÇMEK

Rüyada süt içmek, zor işlerin üstesinden gelen, çoğu kişiye göre imkansız gibi görünen işleri başaran, cesur, yiğit, mert ve cefakar bir kişiye işaret eder. Bu kişi bir karınca kadar çalışkan demektir. İşten hiçbir zaman kaçmaz ve hiçbir iş bu rüya sahibinin gözünü korkutamaz. Rüyasında süt içtiğini gören kişi çalışkanlığı ve hareketliliği sayesinde çevik gibi sağlam bir vücuda sahiptir. Kolay kolay hastalanıp yatağa düşmez. Sürekli koşuşturması sayesinde işleyen demir paslanmaz misali uzun ömürlü de olacaktır. Rüyasında süt içtiğini gören kişinin işlerinin yolunda gideceği, müjdeli haberler alacağı yorumu yapılmaktadır. Ayrıca rüya sahibi namuslu ve dürüst kişidir.

Rüyada Süt İçmenin Anlamları

Rüyada süt görmek, namus ile ama çok ezilmeden ve yıpranmadan kazanılan mala, mülke ve kazanca işaret eder. Rüya sahibi herkesin kıskanarak ve iç geçirerek bakacağı bir variyete sahip olacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada süt almak, terbiyeye, aile görgüsüne ve ahlaka işaret eder. Eğer bir anne çocuğu için süt alıyorsa bu rüya sahibinin çocuğunu kendi inandığı şekilde yetiştirmek ve eğitmek istediğine işaret etmektedir.

Rüyada süt emzirmek, rüya sahibinin evladından yana yüzünün güleceğine ve evladının büyüdüğü zaman kendisini büyük bir bolluk ve rahatlık içinde yaşatacağına işaret eder. Fakat rüyada süt emmek için güzel yorumlar yapılmaz, rüya sahibinin kısmetinin de şansının da kapanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada süt pişirmek, sonu temiz ve hayırla bitecek bir meseleyle uğraşmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisi için fayda sağlayacak bir işe girecek ve bu işten kazandığı para, ana sütü gibi ak ve helal olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com