RÜYADA ŞURUP GÖRMEK

Rüyada şurup görmek, rüya sahibinin bir derdine derman bulacağına işaret eder ve gören kişiye el uzatacak yüksek makamlı bir erkek sayesinde sıkıntılarından uzun süre kurtulacak demektir. Şurup kırmızı renk ise bir kavganın, düşmanlığın sonuna gelineceğine işaret eder. Beyaz renkli, tatlı bir şurup iyilik, sağlık ve şifa anlamına gelir. Birinin rüyayı gören kişiye şurup vermesi o kimseden alınacak olan yardım ve paraya, birine şurup vermek ise yapılacak olan bir iyiliğe işarettir. Şurup almak kendi başının çaresine bakılacak bir döneme girildiğine ve bu zor günlerden verilecek sınavın çok önemli olduğuna vurgu yapar. Ayakta kalmak, dik durmak için maddi yatırımlar harcansa da kazanan yine rüya sahibi olacaktır. İş sorunu yaşayan veya işe girmekte zorluk çekenler için araya girecek tanıdıklar vasıtasıyla istedikleri koşullarda çalışabilecekleri bir alan bulacaklarına işaret eder.

Rüyada Şurup Görmenin Anlamları

Rüyada şurup almak, kötü insanları çevresinden uzaklaştıracak olan rüya sahibinin kendisini bir sorundan temize çıkaracağına ve iftiralardan kurtulacağına işaret eder. Şurup almak evinde hastası olan kişilerin iyi haberler alarak sevineceklerine yorumlanır. Mutluluk getiren misafirlere, alındığında sevince boğulacak haberlere de tabir edilir.

Rüyada şurup içmek, her türlü hastalık için şifa ve iyileşmeye işaret eden bu rüya, ilim sahibi olmak, yüksek eğitim almak, başkalarının hayranlığını kazanacak işlerde isim yapmak ve adını duyurmak anlamlarına da gelmektedir. İçilen şurup tatlıysa ömür uzunluğu ve sağlıkla yaşamak demektir. Ekşi şurup içmek gelecek kötü haberlere, işlerin bozulmasına, ilişkilerde sorunlar çıkmasına ve aile içi sorunlarda çözümsüzlük içinde kalmaya işaret eder. Şeffaf renkte şurup içmek ahiret hayatının iyi olacağına, dini görevleri titizlikle yerine getirmeye ve sevap kazanmaya tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com