RÜYADA ŞORT GÖRMEK

Rüyada şort görmek, gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında uzun süredir yapmak istediği değişikliklerin ve yeniliklerin en kısa sürede gerçekleşeceğine ve yeni hayatında yeni bir iş ve yeni bir umutla çok güzel şeyler yapacağına işaret eder. Aynı zamanda, yaşadığı olaylardan sonra başına ne gelirse gelsin kendi hayat felsefesi doğrultusunda yaşamaya devam edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi, eğer bir çocuksa, hızlı bir büyüme dönemi geçireceğine yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi yaşlı biriyse iş hayatından kendisi için üzüntü verici bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Şort Görmenin Anlamları

Rüyada bir kişiden şort almak, yapılacak bir işten, çalışmadan ya da bir yolculuktan önce birisinden ödünç alınan malzemeye tabir edilir.

Rüyada şort satın almak, rüya sahibinin aile fertlerinden birinin bir araç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada şort giydiğini görmek, cinsiyete göre farklılık gösterir. Rüyayı gören kişi erkekse eğer, aşk hayatında çok güzel gelişmelerin olduğuna yakın bir zamanda evlilik kararı alınacağına ve hayırlı bir kısmetle evlenileceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer kadınsa iş hayatından hoş ve sevindirici bir sürprizle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada şort yıkamak, gören kişinin bir davet üzerine gideceği bir yerde, rahatsızlık duyacağına ve bu yüzden ortamı terk edip evine geri döneceğine işaret eder.

Rüyada siyah şort görmek,ters giden bir işin düzeltilmesi sırasında sürpriz bir şekilde çıkagelen bir akrabadan yardım alınmasına ve telaşlı bir anda karşılaşılacak bir mide rahatsızlığına işaret eder.

Rüyada kırmızı şort görmek, rüya sahibinin, eşinin gittiği bir yerden erken zamanda dönmesine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com