RÜYADA ŞİMŞEK GÖRMEK

Rüyada şimşek görmenin anlamı, rüya sahibinin yolunun düzlüğe çıkması ile beraber rahat bir nefes alacağına işaret eder. Kişi, her geçen gün biraz daha tecrübe kazanacak ve hayata karşı daha olgun davranarak, zorlukların, sorunların ve sıkıntıların üstesinden daha kolay gelecek demektir. Şimşek çakması, rüyayı gören kişinin müjde alacağına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler göreceği ile tabir edilir. Ferahlamaya, sorunları, sıkıntıları, derdi ve kederi arkada bırakmaya, rahatlamaya, mutluluğa kavuşmaya, tatlılık ve huzur içinde olmaya, eğlenceli ve güzel vakit geçirmeye, keyiflenmeye ve çok hayırlı olaylar yaşamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hiç aklında yokken sevdiği birine kavuşacağına, güzel bir söz duyacağına ya da tabiri caizse yüzünde güller açtıracak olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı ve temiz olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada şimşek çakması ve gök gürültüsü, rüyada şişmek çakması tek başına ne kadar hayırlı ve güzelse gök gürültüsü ile birlikte görüldüğünde de o kadar nahoş ve can sıkıcıdır. Rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, ne yapsa da işin içinden çıkamaz hale gelmesine neden olacak musibetlerin baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada şimşek çakması ve yağmur yağması, rüyayı gören kişinin yaşamına renk ve değer katacak aynı zamanda da hayatını bir anda bayrama çevirecek olayların yaşanacağı ile yorumlanır. Geçimin daha kolay sağlanmasına, başarıya, ilerlemeye, terfi etmeye, daha çok rızık ve gelir sahibi olmaya alamet eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.