RÜYADA ŞİMŞEK ÇAKMASI

Rüyada şimşek çakması, gören kişinin müjdeli bir haber alacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine tabir edilir. Ferahlamaya, sorunları, sıkıntıları, derdi ve kederi geride bırakmaya, rahatlamaya, esenliğe kavuşmaya, tatlılık ve huzur içinde olmaya, eğlenceli ve güzel vakit geçirmeye, keyiflenmeye ve ani ama çok hayırlı olaylar yaşamaya işaret eder. Rüyada şimşek çaktığını görmek, gören kişinin hiç aklında yokken sevdiği birine kavuşacağına, güzel bir söz duyacağına ya da tabiri caizse yüzünde güller açtıracak değişiklikler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sevinçten gözlerinin parlamasına neden olacak kadar hayırlı ve temiz olayların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Şimşek Çakmasının Anlamları

Rüyada şişmek çakması ve gök gürültüsü görmek, tek başına ne kadar hayırlı ve güzelse gök gürültüsü ile birlikte görüldüğünde de o kadar nahoş ve can sıkıcıdır şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya girmesine, ne yapsa da işin içinden çıkamaz hale gelmesine sebep olacak musibetlerin baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada şimşek çakması ve yağmur yağması, gören kişinin yaşamına renk ve değer katacak aynı zamanda da hayatını bir anda deyim yerindeyse bayrama çevirecek olayların yaşanacağına yorumlanır. Geçimin daha kolay sağlanmasına, başarıya, ilerlemeye, terfi etmeye, daha geniş rızık ve daha çok gelir sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada şimşek görmek, gören kişinin yolunun düzlüğe çıkması sayesinde rahat bir nefes alacağına işaret eder. Rüya sahibi her geçen gün biraz daha yaşam tecrübesi edinecek ve hayata karşı daha olgun davranarak, zorlukların, sorunların ve sıkıntıların üstesinden daha kolay gelecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada yıldırım düşmesi, bu rüya pek de hayırlara yorumlanmaz. Üzüntüye girmeye neden olacak bazı olayların yaşanacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com