RÜYADA SİLAH GÖRMEK

Rüyada silah görmenin anlamı, genel olarak güzel olan şeylere işaret eder. Silah; soyluluk, asalet, güç, kudret, onur, nam, terfi ve güven anlamına gelir. Rüyasında silah gören kişi, tehlikelerden uzakta ve güvendedir. Çevresinde saygı duyulan ve hürmet edilen saygın bir kişidir. Rüyada silah daima hayırlı şeylere yorulur. Tüm sıkıntılardan, sağlık sorunlarından, dertlerden, borçlardan, endişelerden kurtulunacağına yorulur. Silah aynı zamanda kurtuluş demektir. Rüyasında silah gören kişi tehlikelerden korunur. Rüya sahibi, rüyasında silahı ateşlediğini görürse eğer bu hayattaki bütün arzu ve dileklerini gerçekleştireceği anlamına gelir. Rüyada kişinin silahla donandığını görmesi, başarılı olacağına, açık şansına, hayatta karşısına çıkacak olan fırsatlara işaret eder. 

Rüyada Silah Görmenin Anlamları

Rüyada silah almak, gören kişininiş hayatında çok büyük bir başarı kazanacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına ve haneye huzur dolacağına yorulur. Rüyada büyük silah almak, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, uzak bir akrabadan gelen teklifin ardından bir işe girişileceğine ve eğitim hayatında kariyer yapılacağına delalettir.

Rüyada silah kullandığını görmek, kişi için hoş olmayacak olayların yaşanacağına işaret eder. Kişi yapmadığı birşeyle suçlanacak ve bundan olumsuz bir şekilde etkilenecek demektir.

Rüyada silah taşımak, tüm kötülüklerden, tehlikelerden, kazalardan ve belalardan korunmaya ve uzakta olmaya işaret eder. Rüya sahibi sağlık sorunu yaşayan biriyse hastalığına deva bulur. Darlık ve kıtlık içindeyse bolluğa kavuşur. Kuruntu, endişe ve sıkıntılardan da uzaklaşır. Rüyada silah taşıdığını gören rüya sahibi güvendedir.

Rüyada silahla vurulmak, kötü bir kişiden gelebilecek kötülüklere karşı bazı önlemler alınacağına, bu önlemler sayesinde iyi bir işe sahip olunacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasında sürtüşmelerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada silah sesi duymak, iş dünyasında uzun yıllar boyunca kimsenin sahip olamayacağı kadar büyük bir şöhrete sahip olunacağına, sorunları aşacağına, aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına tabir edilir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com