RÜYADA SIĞIR GÖRMEK

Rüyada sığır görmek, gören kişinin gönül hoşluğuna, huzura, esenliğe ve refah içinde yaşamaya işaret eder. Çok makbul olan rüyalardan biridir ve geleceğin parlak olduğuna, maddi olarak çekilen zorlukların sona ereceğine tabir edilir. Rüya sahibi, kısa sürede, çalışması ve alın teri dökmesi sayesinde varlık sahibi olacak ve bereketli işler yapacaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada sığır görmek, gören kişinin ailesinden, işinden, evliliğinden ve çocuklarından yana yüzünün güleceğine ve hayır bulacağına işaret eder.

Rüyada Sığır Görmenin Anlamları

Rüyada sığır sürüsü görmek, gören kişinin ömründen giden kah iyi kah kötü günlere ve aynı zamanda da yaşanacak olan günlere işaret eder. Yani hem geçmiş hem de gelecek günler olarak tabir edilir.

Rüyada sığır gütmek, gören kişi ileride büyük işlerin başına geçecek ve herkes için hayırlı işler yapacak kişi olacak demektir. Rüya sahibi bu meziyeti sayesinde herkesin gönlünde taht kuracak ve en hayırlı duaları alacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada sığırın kesildiğini görmek, gören kişiye Allah yaşanabilecek en kutsal ve en özel duyguyu yaşatacak, kadınsa anneliği erkekse de babalığı yaşamayı nasip edecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada sığır eti görmek, gören kişinin işlerinde büyük bir gelişme yaşanacak, rüya sahibi bir anda müşteri sayısını ikiye katlayacak ve kazancında büyük bir artış yaşanacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada sığır eti yemek, gören kişinin uykusuz, ayakta, bazen sırtı, bazen de beli ağrıyarak elde ettiği geliri olarak tabir edilir. Rüya sahibi ileride bugünlerinin acısını çıkaracak kadar büyük bir gelire kavuşacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada sığır kovalaması, melanetle karşılaşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi için uğursuz kişilerin varlığına fakat kişinin iyi niyeti nedeni ile onları kendi gibi temiz kalpli sanmasına ve onlardan zarar görmesine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com