RÜYADA SIÇAN GÖRMEK

Rüyada sıçan görmek, hayra işaret etmez. Sağlık sorunlarına, yokluğa, kıtlığa, işlerin yavaşlamasına, rızkın azalmasına, kazancın düşmesine işaret eder. Kişi rüyasında sıçanların oynaştığını görürse hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde hastalanır demektir. Rüyada sıçanın, rüya sahibinin evine girmesi, rızkın ve kazancın eksilmesi anlamına gelir. Rüyada çok sayıda sıçan görmek ve evin içinde dolaştıklarını görmek bu durumun tam tersine bol rızık ve bol kazanç olarak yorumlanır. Rüyada sıçan yuvasını görmek rızkın azalmasına işaret eder. Rüyada sıçanın evde bir yerleri delmeye çalışması ise o eve hırsızların dadanacağı anlamına gelmektedir. Sıçan aynı zamanda kadının varlığı ile tabir edilir. Bu kadın dedikoducu, kıskanç ve kötü niyetlidir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sıçan Görmenin Anlamları

Rüyada evin içinde sıçan görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğini, maddi olarak zarar edeceğini ve evindeki bereketin azalacağına işaret eder.

Rüyada yatağın içinde sıçan görmek, rüya sahibinin çevresinde onu sürekli rahatsız eden, üzerine vazife olmayan şeylere karışan, her işte gerekli, gereksiz görüş bildiren, rüya sahibini yönetmeye çalışan, art niyetli ve fesat bir kadının varlığına işaret eder.

Rüyada sıçan avlamak, huyu güzel olmayan, kötü bir kadınla bir araya gelmeye işaret etmektedir.

Rüyada sıçana taş atmak, dedikodu anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü bir kadın hakkında dedikodu yapacağının ya da onunla bir araya gelerek başka birisinin dedikodusunu yapacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.