RÜYADA ŞEMSİYE GÖRMEK

Rüyada şemsiye görmenin anlamı, üzüntülü ve dar günlerinde bir anda yardıma koşacak bir dostun varlığına işaret eder. Kişinin çevresinde destek ve güç aldığı iyi insanlara, zenginliğe ve bol kazanca delalettir. Rüyasında yağmurlu bir havada elinde şemsiyeyle yürüyen kişinin, tek başına altından kalkamayacağı bir işten dolayı birinden destek göreceği anlamına gelir.  Elde tutulan şemsiye talih ile de yorumlanır. Eğer şemsiye yağmurda kullanılan şemsiyeden çok daha büyükse o zaman bu tehlikelerden, huzursuzluklardan, sıkıntıdan ve kuruntulardan uzak olmak anlamına gelir. Rüyada açılan şemsiye güneşten korunmak içinse, tehlikeden kaçmak adına çare düşündüğüne delalet eder. Kimi rüya tabirleri şemsiyeyi, resmi bir işle ilişkilendirir. Rüyasına şemsiye giren kişinin resmi bir kurumda görev yapacağına ya da resmi bir kurum tarafından koruma altına alınacağına, bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada açık şemsiye görmek, güzel olana işarettir. Açık şemsiye duyulan iç huzurun ve rahatlığın simgesidir. Rüyada açık şemsiye gören rüya sahibinin bazı huzursuz ve gereksiz düşünceleri ortadan kalkacak iç huzuru bulacağına işarettir.  İyi kalpli, sırtını kolaylıkla yaslayabilecek dostlara işaret eder.

Rüyada kapalı şemsiye görmek, rüyada görülen kapalı şemsiye hayırlı şeylere işaret eder. Rüyasında kapalı şemsiye gören kişi kendisi için hayırlara vesile olacak kısmetli bir işle karşılaşacaktır. Eğer şemsiye açılmamışsa bu da hayırlı şeylere, gelişecek ve yaşanacak sevindirici olaylara işaret eder.

Rüyada kırılan şemsiye görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin çok çaresiz ve çok savunmasız bir takım durumlara düşeceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin yaşamının ve düzeninin devam etmesine yardımcı olan her türlü kolaylığın elinden gitmesi anlamına gelir.

Rüyada şemsiye uçması, rüya sahibinin hayallerinin başına yıkılmasına neden olacak bir takım problemlerle karşılaşması demektir. Deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine delalet eder.

Rüyada şemsiye altına girmek, rüyayı gören kişiye kucak açacak, onu koruması altına alacak ve elinden tutup zordan kurtararak, kalkınması, geçinmesi ve kazanç elde etmesi için yardımcı olacak bir büyüğüne delalet eder. Aynı zamanda, ters giden işlerin düzeleceğine, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına ve yapılan bir iş görüşmesinde herkesten daha başarılı olunacağına işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.