RÜYADA ŞELALE GÖRMEK

Rüyada şelale görmenin anlamı, rüya sahibinin yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, hayal dünyasının zenginliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyasında şelale gören kişinin gittiği ve geçtiği her yere bereket getiren kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi hem manevi olarak kalben ve fikren hem de maddi yönden zengindir. Rüya sahibi için iyi bir iş adamı ve iyi bir yönetici olma kapasitesinin yüksek olduğu söylenir. Yani bu kişi ileride önemli bir firmada önde gelen ve başarıları ile dikkat çekeceği yöneticilerinden biri olacaktır. Rüyada şelale gören kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı, sıhhatinin ve mutluluğunun yerinde olacağı bir hayatı olacaktır.

Rüyada Şelale Görmenin Anlamları

Rüyada şelaleden atlamak, rüya sahibi için gerek maddi gerek manevi yönden rahat edeceği günlerin yakın olduğuna delalet eder. Rüya sahibi hem sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacak hem de büyük bir bolluğun içine düşecektir.

Rüyada şelaleye bakmak, rüya sahibinin uzun vadede gerçekleşeceği bir işi olacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin şimdi tohumlarını attığı bir işin ileride meyvelerini toplayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada şelalede yüzmek, rüya sahibinin olunmaz gönül yaralarının kapanacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, çözümsüz gibi görünen ve kafasını kurcalayan sorunların çözüme kavuşacağına, darlık çektiği günlerini geride bırakacağına işaret eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.