RÜYADA ŞEKER ALMAK

Rüyada şeker almak, gören kişinin geçimini tatlılıkla ve güzellikle sağlamasına ve parasını oldukça kolay yollardan kazanmasına işaret eder. Bu rüya zorluk çekmeden elde edilecek gelire, kolaylıkla başarılacak bir işe, aile hayatında mutluluğa ve huzura, gören kişinin başına gelecek olan olumlu ve güzel olaylara, eşi ile arasının iyi olmasına, birlikte güzel ve mutlu bir ömür geçirmesine bazen de aldığı miktar kadar mal elde etmesine işaret eder.

Rüyada Şeker Almanın Anlamları

Rüyada şeker satmak, iyiye yorumlanmaktadır. Şeker satmak bazı tabircilere göre elden çıkacak mala, para kaybetmeye veya rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı bazı zararlara işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişini başına tatsız olayların gelmesine, arkadaşları ile arasının bozulmasına veya aile hayatında bir takım olumsuzluklarla karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyada şeker satan birini görmek, görülen şekerci, insanlara yardım eden, onları zorluklardan kurtaran iyi niyetli bir adamdır. Böyle bir rüya gören kişi bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak ondan yardım alır demektir. Bazen de bu rüya gören kişinin sıkıntılarının geçici olduğunun ve yakında tekrar eski mutlu günlerine döneceğinin göstergesidir.

Rüyada çuval dolusu şeker görmek, gören kişinin malı artar veya büyük bir mirasa konar demektir. Bu rüya genellikle mal ve mülke elde edilecek başarılara yorumlanır. Bazen de bu rüya gören kişinin başına gelecek birçok güzel hadiseye, şansının artmasına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada şeker yemek, gören kişi işlerin sonucunu düşünmeden ve tartmadan harekete geçer ve sonunda zarara uğrar şeklinde yorumlanır. Bu rüya aceleye getirilen bazı hadiselerin rüya sahibini sıkıntıya sokmasına veya istediği kazancı elde edememesine işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişinin ağzının tatlı olması, aile hayatında huzur ve mutluluk anlamına gelir. Şeker yemek kişinin elde edeceği helal para ve hayırlı ilim olarak da yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com