RÜYADA ŞEHRİYE GÖRMEK

Rüyada şehriye görmek, gören kişinin eline sürpriz bir şekilde geçecek paraya ve bu parayla yapılacak işte kazanılacak başarılara işaret eder. Rüya sahibinin verdiği emeğin karşılığı fazlasıyla alınacağına, el attığı işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına ve kazanılan paranın ve malların hayır işlerinde harcanacağına işaret eder.

Rüyada Şehriye Görmenin Anlamları

Rüyada arpa şehriye görmek, yabancı bir kişinin yardımıyla bir zorluğun atlatılmasına ve bu sayede yeni işlere girmeye ve para kazanıp daha iyi yerlere gelmeye işaret eder.

Rüyada şehriye çorbası görmek, şehriye görmekle aynı anlama gelir. İş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak sorunların çözümlenmesinde bir ahbaptan yardım alınacağına ve başarı sağlanacağına tabir edilir.

Rüyada mercimek görmek, hayırlı bir rüyadır. Ruhen ve bedenen sağlıklı olmaya, yapılacak işlerde öncelikle sağlığa önem vermeye ve çalışmalarda selamete ermeye işaret eder. Girilen gönül ilişkilerinin birileri tarafından engellenmeye çalışıldığına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin, yüreğini kemiren endişelerden ve vesveseden kurtulmasına işaret eder.

Rüyada mercimek çorbası görmek, sosyal hayatta güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin rüya sahibini yuva kurmaya kadar götüreceğine işaret eder. Rüyada mercimek çorbası içmek, gören kişinin hanesinde sevinçli ve hayırlı olayların yaşanacağına ve aileye yeni bir ferdin daha katılacağına yorumlanır. Ayrıca, rüyayı gören kişinin iş hayatında da büyük bir atlama yapacağına ve ailesinin geçimini sağlamak konusunda rahat bir nefes alacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com